Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks uvádí nový ekonomický software Eco Advanced

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 10. 3. 2019 • 09:27
6
Zobrazit náhledy (6)
Renault Trucks T
Renault Trucks přichází s novým ekonomickým softwarem Eco Advanced pro vozidla dálkové řady T a T High. Modely vybavené tímto softwarem jsou zaměřeny na ekonomický provoz a přispívají k maximálnímu komfortu řidiče.

Renault Trucks nabízí zákazníkům zcela nový koncept vozidla s optimálním množstvím funkcí a ovládání, které mají za cíl přispívat k co nejnižší spotřebě paliva a poskytovat řidiči více pohodlí při řízení.

Modely T a T High Eco Advanced mají automaticky nastavenou Eco úroveň 1, kterou nelze změnit. V tomto režimu má řidič k dispozici systém Optivision nové generace s integrovanými mapovými podklady přímo ve vozidle, systém Optiroll využívající kinetickou energii vozidla, adaptivní tempomat a v neposlední řadě upravený režim změny převodových stupňů.

Vozidlo je vybaveno kompletní sadou spoilerů – spodním spoilerem integrovaným do nárazníku, mezinápravovými spoilery s nástavci nebo bočními otevíratelnými deflektory, které přispívají k lepší aerodynamice vozidla stejně jako pneumatiky s nízkým valivým odporem.

K pohodlí řidičů přispívá kabina se zesílenou tepelnou izolací a nezávislým topením 4 kW jakož i odvětrávaná sedadla, nová přístrojová deska v provedení Carbon Ultimate nebo chladnička o objemu 40 litrů v centrálním úložném prostoru pod lavicí.

Současně se tento koncept odlišuje od standardní nabídky i na poli služeb. Vše začíná profesionální předávkou vozidla, kdy jsou zákazníkovi předvedeny a vysvětleny funkce všech systémů vozidla a to včetně praktické ukázky jízdy a pokračuje programem zaměřeným na optimální využití vozidla společně s motivačním programem pro řidiče po dobu devíti měsíců.

Zákazník může těžit také z prodloužené záruky na tři roky nebo z nabídky tří typů servisních služeb: Reference, Performance Maxi nebo Excellence. Renault Trucks dále nabízí možnost zapůjčení tahače T 440 HIGHCAB v konfiguraci 4x2 nebo 4x2 X-LOW vybaveného softwarem Eco Advanced na zkušební dobu.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud