Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Richard Hammond a James May již nepracují pro televizi BBC

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 31. 3. 2015 • 00:06
101
Také dva zbývající moderátoři motoristického pořadu Top Gear opustili televizi BBC, takže další budoucnost pořadu bude možná jen se zcela jinými tvářemi.

S dnešní půlnocí vyprší Richardu Hammondovi a Jamesi Mayovi jejich kontrakt s BBC. K prodloužení smlouvy však nedošlo, takže i tito dva zkušení moderátoři a hlavní pilíře dosavadní podoby pořadu Top Gear z televize odcházejí. Nyní je již jasné, že tohle je definitivní konec Top Gearu tak, jak jej známe.

May s Hammondem rovněž ukázali věrnost svému kolegovi Jeremymu Clarksonovi, který byl z televize vyhozen po incidentu s producentem. James May připouští, že se svými dosavadními kolegy bude opět spolupracovat, přiznává však, že to může být v úplně jiné sféře, než v televizním pořadu.

BBC doposud doufalo, že pořad Top Gear může pokračovat tak, jak tomu bylo doposud, jen s jiným moderátorem nahrazujícím Clarksona. To je však nyní již nereálné a celá show bude muset být radikálně proměněna. O dalším osudu tří moderátorů vás budeme informovat, James May se naposled mírně ironicky vyjádřil, že zatím musí upéct pastýřský koláč a udělat film na youtube, Richard Hammond se zase ještě necítí na odchod do důchodu.

1. 4. 2015 20:36
Re: "O dalším osudu tří moderátorů vás budeme informovat"
Protože to některý zajímá, tak asi proto...
Avatar - flyboyeda
1. 4. 2015 20:12
Re: Super,
kdo si že mi říkáš co mám dělat
1. 4. 2015 20:03
Re: ÁÁÁLELUJA HEJ SOUDRUZI <b class="smile01"><b>:-)</b></b>
nj
ANO....
BYLI TAM DLOUHO.... MOC DLOUHO....
.... ČEST JEJICH PAMÁTCE
.....KONEČNĚ JSOU PRYČ !!
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
PS: TIHLE DYNOANGLÁNI STEJNAK NĚMĚLI RÁDI EMOBILY [odkaz]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
1. 4. 2015 19:37
Re: a co the stig?
Je rozdil dat facku v hospode a v zamestnani pred mnoha svedky.
Avatar - dolfi
1. 4. 2015 17:50
"O dalším osudu tří moderátorů vás budeme informovat"
A proč? :-O

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku