Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Roadlook TV: Volvo XC60

Libor Zezulka
Diskuze (4)
Volvo si přestalo hrát na výrobce sportovních a sexy aut a začalo zase hlasitě hovořit o bezpečnosti. Měří se to těžko, ale že XC60 patří mezi nejbezpečnější auta světa, je prostě fakt.

Stal se z toho docela běžný marketingový trik. Když máte auto, které chcete v záplavě ostatních vozů nějak zviditelnit, ale nemáte v ruce nic převratného, řeknete o něm, že reprezentuje v dané třídě revoluční přístup nebo si vyberete jednu oblast a řeknete, že je v ní nejlepší. Jelikož se vůdcovství většinou špatně měří, můžete zůstat v klidu a sledovat, zda se zákazníci na vaši návnadu chytí (nemá smysl si dělat velké naděje, zákazníci nejsou hloupí a na takových serverech jako Auto.cz si většinou najdou odpověď).

Každopádně média jsou plná hrdinských řečí o nejlepším podvozku, nejpřesnějším řízení, nejbohatší výbavě, nejdelší tradici nebo třeba jako v případě Volva o nejvyšší úrovni bezpečnosti. Zatímco o nejlepším podvozku Chevroletu Matiz mohou někteří pochybovat, u Volva se hláškám o nejbezpečnějším autě světa nebude divit nikdo. Volvo má v tomto směru skutečně bohaté zkušenosti a je proto dobře, že se s novým modelem XC60 stoprocentně vrátilo právě na cestu bezpečnosti. A my jsme si v Roadlooku vyzkoušeli, jak se po ní kráčí.

Libor Zezulka
Diskuze (4)
26. 4. 2009 11:25
BEZPEČNÉ VIDEO
Tak tohle video omračuje. Kamera je na oscara. Hudba vybraná špičkově a projev redaktora je už dokonale profesionální.

Volvo je povedené, cenu považuji za přiměřenou, alkotest nechci neb nepiji. Tedy za volantem. Hlídače jízdních pruhů pořídím až na důchod, kontrolku na vnějším zpětném... no, popravdě píši, že jednou asi tak za cca 30 tisíc udělám v této souvislosti chybičku. Takže se to určitě vyplatí.

Normálně si to pustím teď ještě jednou. Je to fakt dobrý :yes:
25. 4. 2009 11:26
Video
To video je dost dobře natočené - kamera, střih, hudba,....sice trochu nesourodé, ale některé prvky jsem pěkně dotažené. :yes:
25. 4. 2009 11:24
Re: City Safety
:-) Zajímavý postřeh...Ale platit takové následky bude platit ten za Volvem.
Avatar - Loptos
25. 4. 2009 10:43
City Safety
Myslim ze XC60 bude mat teda v kolonach castejsie rozbity zadok.