Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce začal prodávat "truhlu" na šampaňské. Tipnete si cenu?

Jan Zajíc Jan Zajíc 17. 5. 2019 • 16:34
15
Zobrazit náhledy (15)
Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce Set na šampaňské od Rolls-Royce

Automobilka Rolls-Royce představila zajímavou novinku. O luxusní vůz však tentokrát nejde.

Firma totiž začala nabízet speciální "truhlu" na šampaňské a kaviár. A jak asi čekáte, je luxusně zpracovaná. A drahá.

Základní konstrukce, jestli se tomu tak dá říkat, je z hliníku a uhlíkových vláken, o parádu se pak starají dekory z dubového dřeva a kožené "čalounění".

"Kufřík" se otevírá po stisknutí tlačítka, uvnitř pak společnost najde vybavení pro čtyři lidi - včetně bavlněných ubrousků. Sklenice, samozřejmě typu flétna, jsou vyrobeny z křišťálu a nechybí na nich značka "RR".

Hezkým detailem je možnost používat část "truhly" jako stolek. Anebo způsob uložení sklenic, které jsou uvnitř rozmístěny tak, že připomínají vidlicový dvanáctiválec.

Na každé straně "kufříku" pak jsou jakési schránky, do nichž můžete uložit láhev sektu a kaviár. A samozřejme nesmí chybět chladící nádoba, aby otevřené šampaňské nezteplalo.

Jestli se vám tahle sada hodí k vašemu Rollsu, můžete si ji objednat přes prodejce vozů této značky. Cena pochopitelně není nízká.

Bez daně činí 37 tisíc liber, což je asi 1,1 milionu korun. A ještě jedna důležitá věc, barevnou podobu si můžete zvolit podle svého vkusu.

video

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku