Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rozhovor s fotbalistou Jakubem Peškem: Je kromě hřiště rychlý i v autě?

Tomáš Hadač Tomáš Hadač 12. 5. 2022 • 04:41
18
Zobrazit náhledy (18)
Jakub Pešek Jakub Pešek Jakub Pešek Budějovický Martin Králik v souboji s Jakubem Peškem ze Sparty Slávista David Hovorka se snaží zastavit Jakuba Peška ze Sparty Jakub Pešek dal Kuvajtu dva góly Jakub Pešek poslal Spartu v Ostravě do vedení Jakub Pešek na tréninku repre před duelem s Belgií Sparťanský křídelník Jakub Pešek slaví výhru proti Liberci Jakub Pešek na tréninku Sparty Jakub Pešek v reprezentačním dresu Jakub Pešek se s přítelkyní Anetou zasnoubil loni v červenci. Teď jim nominace na Euro zhatila svatbu Liberecký Jakub Pešek slaví svou druhou branku proti Spartě

Jakub Pešek, agilní sparťanské a reprezentační křídlo, platí na trávnících za velkého fofrníka. Je osmadvacetiletý fotbalista rovněž rychlý za volantem? Proč ho na silnicích nic nerozhodí? A jak vypadala jeho autoškola?

Před šesti minutami mu skončil trénink. „Vykoupu se, převléknu a naobědvám,“ houká na nás Jakub Pešek v tréninkovém centru fotbalové Sparty Prahy na Strahově. Tichý krajní záložník právě přichází do hezky prosklené místnosti ozdobené spoustou titulů, jež vyválčila letenská mládež. Usedá, slušně se ptá, jak se máme, sám však ví, že to vzápětí bude on, na něhož vykopneme několik otázek.

Vy tohle místo moc dobře znáte nejen z fotbalového pohledu, viďte?

Na strahovském parkovišti jsem začínal svou autoškolu. Dělala ji tady většina sparťanů. A téměř každý vám řekne, že je instruktor vzal okamžitě do centra. A mě samozřejmě taky.

Bylo něco, co vám vyloženě nešlo?

Trochu nervózní jsem byl u rozjezdů do kopce a sem tam u podélného parkování. Myslím ale, že jsem se vyjezdil docela slušně.

Kdo vlastně ve sparťanské kabině nejvíc řeší auta?

Největší fanatik byl Lukáš Štetina, než odešel do Liberce. Ten se snad bavil jenom o autech. Pořád mi připomínal, že hraju za reprezentaci, že bych si měl koupit něco lepšího než superb. Jinak ze současného kádru si na autech dávají záležet Bořek Dočkal, Adam Hložek a Láďa Krejčí starší. Ti mají fakt pěkná.

Přečtěte si článek s předplatným Premium Plus

Získejte neomezený přístup na devět různých služeb včetně Auto.cz

Vyzkoušet za 1 Kč

Už mám předplatné -

Související články

Témata
Články odjinud