Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rus si sám postavil Lamborghini Aventador. Výsledek není tak hrozný, jak byste čekali

Martin Tolar Martin Tolar 2. 5. 2019 • 06:23

V Rusku je možné všechno, třeba i postavit si supersport snů. A nebojte, nebude to taková hrůza jako v jiných podobných případech.

Snili jste někdy o Lamborghini? Dost možná ano, protože je to taková ta správná značka snů. Spousta lidí chce Miuru a Countach, já mám třeba nejraději Diablo. 

Každopádně jen málokdo si takový sen splní. A někteří lidé jen tak napůl, jako v tomto případě. 

Jeden Rus si totiž sám postavil Lamborghini Aventador. Pozouhodné je, že nejde o výrazně nepodařenou repliku. Přestože jen sotva postavíte opravdu reálnou kopii jednoho z nejrychlejších aut dneška. 

Ovšem když se snažíte, bude váš výtvor alespoň vypadat hodně podobně. To je i případ tohoto falešného Lamborghini, které je prý postaveno z OEM panelů .Ty nese základní rám.

Když nemáte na Lambo, bude mimo vaše možnosti nejspíš i nákup pravého dvanáctiválcového motoru. Tady se to naštěstí vyřešilo  starým dobrým vidlicovým šestiválcem o výkonu 190 koní z Nissanu Maxima. Díky konstrukci je auto velmi lehké a tak i relativně skromný výkon motoru ze sedanu (pokud srovnáváte s originálem a jeho 700 koňmi, rozhodně skromný je) dokáže zajistit slušnou rychlost. Navíc motor i slušně zní. Většinou sice replikám moc nefandíme, ale tahle není tak špatná, nemyslíte?

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku