Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai si hraje na Bugatti Chiron. A je to vlastně docela vtipné

Martin Tolar Martin Tolar 16. 4. 2019 • 15:38
43
Zobrazit náhledy (43)
Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron

Tohle Bugatti Chiron vypadá vážně divně. Ale není divu, pochopitelně to totiž žádné Bugatti není.

Ano, už i nový Chiron se dočkal repliky na podvozku výrazně lacinějšího auta. 

Chápeme, že každý zkrátka nemá na hypersport s osmilitrovým šestnáctiválcem se čtyřmi turby, který nabízí 1500 koní. Jenže stavba repliky je jen polovičaté řešení a asi bychom se absencí Chironu raději smířili, než se nechat vidět v něčem podobném.

Na druhou stranu, jako recese je to docela povedené.

Pod tím vším balastem je Hyundai Tiburon, tedy americká verze modelu Coupé druhé generace. Jeho křivky se ale zcela ztrácejí v odbytém bodykitu a barevném schématu vytvořeném podle francouzské placky.

Vrcholným detailem je obrovské křídlo.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud