Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ruský TopCar si vzal do parády nový Mercedes-Benz G a výsledkem je Inferno

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 2. 2019
43
2
Zobrazit náhledy (43)
TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno TopCar Inferno
Moskevská společnost TopCar opět dokazuje, že patří mezi přední tuningové firmy v oblasti extrémních úprav a na autosalonu v Ženevě bude vystavovat svou kreaci na základech nové generace třídy G.

Společnost TopCar, v jejíž nabídce figurují především úpravy strojů německých značek BMW, Mercedes-Benz a Porsche se pustila do úprav nové třídy G a výsledek je paket nových dílů pro karoserie, který nese označení Inferno.

Tuningová firma s hlavním sídlem v Moskvě spolupracuje mimo jiné s německou společnosti Lumma Design a proslavily ji především odvážné proměny karoserií vozů výše zmíněných značek.

Mercedes-Benz G byl ve své nové generaci kompletně odhalen začátkem loňského roku a v jeho průběhu pak vyrazil na trh. Společnost TopCar se prostřednictvím svého paketu Inferno řadí mezi jeho první úpravce.

SUV, které má již ve své standardní podobě náležitě dramatický a naprosto nezaměnitelný výraz, má u TopCar získat ještě ostřejší vzhled.

Inferno totiž obsahuje nově tvarovaný přední nárazník s přídavnými LED světly, na který navazují lemy rozšiřující blatníky a nástavce prahů a nechybí ani nový zadní nárazník s viditelným difuzorem.

Další úpravy vzhledu se týkají nové kapoty motoru s výraznými výdechy či spoileru usazeného na střeše. Samozřejmostí je použití kompozitních materiálů.

TopCar ve spolupráci se svými partnerskými firmami nabízí vedle úprav vzhledu karoserie i nová 22 nebo 23palcová kola, výfukový systém a kompletně nové provedení interiéru, v němž může být použita i krokodýlí kůže a zlato.

Ve spolupráci s Gosha Turbo Tech pak TopCar pracuje i na ladění pohonných jednotek nové generace třídy G a podle dostupných informací se máme těšit na monstrum, které bude disponovat točivým momentem 1050 N.m.

Prozatím společnost TopCar zve na svůj stánek do Ženevy, kde bude vystavovat nový Mercedes-Benz G s paketem Inferno.

Související články

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - netcar.xx
Inferno je Rusko
netcar.xx
| 17. 2. 2019
I skutecne peklo by se tam mohlo doucovat
Avatar - Hammunasakra
Řadí se mezi jeho první úpravce?
Hammunasakra
| 16. 2. 2019
Jako fakt? ;-\

[odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz]