Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Scorpions-Amarok: Volkswagen pro rockery

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 27. 11. 2010 • 10:32
18
5
Zobrazit náhledy (18)
Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok
Divize Volkswagen Nutzfahrzeuge představila pick-up Amarok upravený podle přání zakladatele německé skupiny Scorpions.

Rudolf Schenker, který založil Scorpions v roce 1965 a je stále jejím kytaristou, si vyzkoušel Volkswagen Amarok začátkem letošního roku na náročných tratích Rallye Dakar a pick-up si oblíbil natolik, že si nechal jeden upravit přesně podle svých představ.

Scorpions-Amarok na první pohled dává jasně najevo, že slouží slavné kapele. Sériový pick-up byl upraven v oddělení výroby prototypů a speciálních projektů. Jeho stříbrná karoserie byla doplněna o airbrush znázorňující štíra, jehož tvorba trvala malíři tři týdny. Na korbu Amaroku byl umístěn ocas štíra osvětlený 120 LED, který se může pohybovat nahoru a dolů.

Úpravu sériového Volkswagenu Amarok v provedení Highline s motorem 2,0 BiTDI o výkonu 120 kW (163 k) a točivém momentu 400 Nm provedl bývalý šéf vývoje prototypů Dirk Seiferd a Jörg Drexler zodpovědný za speciální projekty.

Související články

Témata
Avatar - pelikoš
28. 11. 2010 08:45
Re: špatná volba
určitě,obojí je už vyčpělé...(folks i škorpions)
Avatar - dicky
27. 11. 2010 17:40
Re: špatná volba
Kontinentalni modely pick up v provedeni double cab at navara nebo amarok jsou dost nesmysluplne a prakticky velmi bidne.
Malo prostoru pro cestujici mala korba ,tazne schopnosti bidne a motory to je bez komentare .....setrilek cmoudilek neurazi ale nenadchne vubec..
Kdo chce zit opravdu svobodne bez omezeni v teto kategorii musi kupovat v zamori.
Vlastni zkusenost
Avatar - white label
27. 11. 2010 16:48
Re: špatná volba
Možná by ses místo těch otřepaných frází o bezpohlavnosti mohl pokusit rozepsat věcněji a konkrétněji o tom, poč "to" na tebe nepůsobí u Amaroku, ale u Navary naopak ano?
Doufám totiž, že to od tebe nebyl pouze "bezpohlavní" antivýkřik do diskusní tmy... ;-)
27. 11. 2010 15:13
Geny se nezapřou
Ten je stejnej pošuk do volkswagenu jako GTI, asi patří do rodiny >:D .

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud