Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Seat Ateca láká na facelift. Odhaluje záď i datum premiéry

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 8. 6. 2020 • 18:35
37
18
Zobrazit náhledy (37)
suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy suv seat testy

Čtyři roky od uvedení první generace kompaktního SUV Ateca přichází ideální čas na omlazovací proceduru. Kdy se představí?

V souvislosti se španělskou automobilkou Seat stále ještě rezonuje téma nového Leonu, který jsme si už vyzkoušeli na českých silničkách a co nevidět přineseme tradiční redakční test. To ale neznamená, že by značka po zbytek roku neměla do čeho píchnout. Co nevidět nám totiž ukáže facelift SUV Ateca.

Ateca, sourozenec Karoqu vyráběný na stejné lince v Kvasinách, prý dostane emocionálnější provedení exteriéru a modernizovaný interiér. Seat láká na kompletně síťově propojené uživatelské prostředí, novou úroveň komfortu a bezpečnosti a v neposlední řadě novou řadu spalovacích motorů.

Kromě kosmetických vnějších úprav očekáváme přepracovanou přístrojovou desku, která určitě nabídne digitální přístrojový štít a modernější obrazovku multimediálního systému. Nabídka pohonných jednotek by pak měla kopírovat paletu ostatních modelů značky, respektive koncernu Volkswagen.

Od premiéry v roce 2016 prodala španělská společnost přes 300.000 kusů modelu Ateca, přičemž počet vyprodukovaných vozů každým rokem roste. Seat oficiálně potvrdil, že omlazenou Atecu ukáže 15. června, tedy již za týden. Do té doby se musíme spokojit s jedinou siluetou a krátkým videem. Z nich je patrné, že Ateca vzadu dostane obdobnou světelnou techniku, změní se však nápis modelu a rovněž si všímáme dynamických blinkrů. Více se dozvíme co nevidět!

Související články

Témata
15. 6. 2020 10:42
SEAT Ateca 2020
Nevyzera to zle :)
https://www.youtube.com/watch?…
9. 6. 2020 07:39
Re: Ten psací nápis na zádi....
Je to zoufalost Seatu. Na Škodovku jen plácá svoje znáčky a dělá z toho událost.
Avatar - Mikesus
9. 6. 2020 06:57
Re: Len horšie
A víš o tom, že stále jsou dnes auta bez S&S. Např. Corolla 1.2T, vlastně s hybridy celá řada Corolly. i 1,6 v sedanu nemá S&S pokud se nepletu.
8. 6. 2020 16:47
Takže se vlastně
přiznali. že interier byl na prd :-)
Avatar - _Karel_
8. 6. 2020 14:05
Proč?
Ještě dovedu pochopit, že někdo láká na premiéru s napětím očekávaného NOVÉHO modelu. I když i tam mě prudí, když ho "předčasně" ukazují a přitom neukáží nic. Ovšem tohle už je vrchol - lákat na to, že auto po faceliftu má na zádi nápis a blinkry jsou "dynamické"..... Ještě by to chtělo svolat mezinárodní tiskovku, aby ty fantastické změny neutekly nikomu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud