Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

SEMA 2018: Velká galerie těch největších šíleností z legendární tuningové výstavy

David Bureš David Bureš 1. 11. 2018 • 16:08
160
Zobrazit náhledy (160)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Americká výstava SEMA Show bývá přehlídkou nejen kreativního, ale někdy i velice šíleného tuningu. Co bláznivého je letos v Las Vegas k vidění?

Tuning, to je širokánský obor, který zahrnuje vše od decentního vyhlazení vzhledu, vyladění motoru a lehkého nastavení podvozku po rozsáhlé úpravy, které mají se všeobecným vkusem pramálo společného. I taková díla jsou k vidění na letošním ročníku dnes už tradiční přehlídky SEMA Show v Las Vegas a vy si je můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Jak je z fotografií patrné, tuning se nevyhýbá žádnému druhu automobilu. Na přehlídce jsou tak k vidění nejen upravené v Americe tak populární pick-upy a muscle cary, ale také různé sporťáky a superauta, a to nejen z dnešní doby, ale i historie.

Styl jednotlivých kreací je opravdu různorodý, a tak jsou na SEMA Show vidět jak rat rody, tedy historická auta v zanedbaném vzhledu, lowridery, auta se sníženým hydraulickým podvozkem a obřími koly, nebo třeba vozy stylu DUB s obřími koly, silným hudebním systémem nebo zvýšeným podvozkem. Akce je tak skvělou formou inspirace pro další úpravce.

Letošní ročník oborové výstavy Specialty Equipment Market Association se koná mezi 30. říjnem a 2. listopadem v kongresovém centru v Las Vegas. Přestože není otevřena široké veřejnosti, ale jen pro profesionály z oboru, třeba loňský ročník přivítal přes 70.000 návštěvníků. Akce se koná už od roku 1967, tehdy mezi hvězdy patřily Dodge Dart pro sprinterské závody nebo Ford GT40.

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku