Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Fabia Stick n'Drive: Personalizace na francouzský způsob

Aleš Dragoun Aleš Dragoun 27. 10. 2009 • 09:41
8
19
Zobrazit náhledy (8)
Škoda Škoda Škoda
Někteří zákazníci se chtějí lišit a nechtějí příliš utrácet za tuning, stačí jim investovat například do stylových nálepek. Přesně to nabízí Škoda ve Francii v soutěži Stick n'Drive

Tato možnost tolik nezatíží peněženku majitele (či majitelky) a efekt pro okolí je maximální, kolemjdoucí vás v záplavě stejných vozů rozhodně nepřehlédnou. Průkopníkem v tomto směru byl britský Mini ještě ve své prapůvodní podobě z konce padesátých let. V poslední době se podobné personalizační programy nabízejí například pro Renault Twingo, Fiat 500, nebo jihokorejskou Kiu Soul. Právě Kia naposledy vypsala soutěž o nejlepší barevný návrh karoserie, a to dokonce i u nás v České republice. Vítěz získal skutečný vůz vyvedený přesně ve svém designu.

Mladoboleslavská Škoda přichystala podobnou akci, ovšem pouze v zemi galského kohouta. Francouzské zastoupení chce dále podpořit prodej nejmenší řady české automobilky. Soutěžit lze na internetových stránkách www.stickanddrive.com v několika kategoriích, například Fashion, Funky, So Pretty, Classique, VIP, Chic, Rocknroll, Fury, či Bling Bling. K dispozici jsou dvě možnosti – buď online nástroj na úpravu vozu přímo na webu, nebo si lze stáhnout kresbu nejmenší škodovky na pevný disk a poté ji v příslušném programu vybarvit dle své fantazie.

Vítěz celého klání získá nový vůz přesně tak, jak jej sám navrhl, druhý v pořadí pak šek na 3000 Euro. Ten mu bude stačit na to, aby svůj design také realizoval, celkové náklady jsou zhruba 2000 Euro. Automobil však bude muset použít vlastní, nebo si jej může u prodejce rovnou objednat.

Nejlepší práce budou publikovány také na sociálních sítích jako Facebook, Twitter, či Flicker.

Související články

Témata
Avatar - Well-being
27. 10. 2009 23:06
Opravdu dobrý nápad
Tím se stává jinak trapná krabice alespoň roztomilou ... ;-)
Avatar - Katikakus
27. 10. 2009 22:20
Re: POLEP SI...
Souhlas, tyhle nalepky nepovedeny design nezachrani. Chce to rychle predstavit nastupce.
27. 10. 2009 21:35
Re: Dobrý nápad
nepleť hrušky s kolečkami ;-)
27. 10. 2009 21:32
Re: POLEP SI...
Je to pekné, ale na výraznejšie zlepšenie odbytu potrebuje Škoda inú Fabiu; farbičky nejaké tie kusy dokreslia, no skutočné riešenie treba hľadať inde.
27. 10. 2009 21:30
Re: a dost!
Zaujatý a ešte hlúpučký, však to rokmi doženie.
Škoda nie je prvá, a ani posledná. Poznám chlapíka, čo sa tým dnes živí, začínal čistým paintbrushom, dnes robí aj kompletné polepy a docela sa mu darí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud