Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda v Ženevě překvapila: Vision X představila už teď

Martin Machala Martin Machala 5. 3. 2018
14
29
Zobrazit náhledy (14)
Škoda Vision X Škoda Vision X Škoda Vision X Škoda Vision X Škoda Vision X Škoda Vision X Škoda Vision X Bernhard Maier Škoda Vision X
Největší novinky koncernu VW jsme zvyklí vídat v předvečer ženevského autosalonu. Škoda si letos pospíšila ještě víc.

V hale ženevského výstaviště to vypadá, jako kdyby se tradiční autosalon měl pořádat snad za týden, na stáncích se ještě pracuje, pár aut pod plachtami, všude pobíhají dělníci. A mezitím probíhá na stánku Škodovky první tisková konference letošní Ženevy.

Bernhard Maier zrovna mluví o tom, že v roce 2025 bude mít mladoboleslavský výrobce deset elektromobilů (do elektromobility chce Škoda investovat více než padesát miliard korun), nejvyšší šéf samozřejmě nezapomíná ani na digitalizaci. A za ním se točí největší novinka Škodovky, která se sice do výroby dostane až rok, pan Maier ale potvrdil, že se sériová verze nebude od vystaveného showcaru příliš lišit. A jak už víte z našich stránek, jednou z nejzajímavějších novinek připravovaného crossoveru je kombinace patnáctistovky TSI spalující zemní plyn a elektromotoru na zadní nápravě.

Zelenkavý Vision X přitom nebude zdaleka osamocenou novinkou pro příští roky, do roku 2020 Škodovka plánuje představit devatenáct nových modelů. Jasně, bude se určitě jednat i „jen“ o nové motorizace (do tohoto plánu nepochybně zapadá také hybridní superb, ten se má ukázat napřesrok), ofensiva to však bude rozhodně slušná.

Zatím mrkněte na Vision X, který trošku předběhl klasický ženevský program. Dnes se můžete ještě těšit na info z koncernového večírku a zítra na tradiční ženevskou smršť!

360p720p1080p

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

svetla
| 5. 3. 2018
Tahle kráska by mohla povídat >:D

[odkaz]
Prebalená Fabia ...
| 5. 3. 2018
aby prekabátili ľud a budú pýtať 14.990 €! ;-\
Avatar - miromen
svetla
| 5. 3. 2018
U žadneho z nich to neni ideal, ale u škodovky tomu nasadili korunu a vypada to s přehledem nejhuř a to i jako celek. Prostě to chce u škodovky noveho designera protože od superbu to šlo dost z kopce.
Avatar - twistedTSD
Vision
| 5. 3. 2018
Tak přinejhorším tam narvou bi-halogen projektor a je po problému.
Vision
| 5. 3. 2018
Tak to chápu. Ale ta velikost hlavních světel mi k žárovce stejně nesedí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku