Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Sledujte s námi premiéru nové Škody Fabia. Představuje se online

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 4. 5. 2021 • 21:03
45
13
Zobrazit náhledy (45)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia

Čtvrtá generace Škody Fabia se dnes oficiálně odhalí světu. Online premiéru můžete sledovat na našem webu.

Pro více informací o premiéře nás sledujte také na Instagramu @auto.cz!

Debut Škody Fabia naplánovali mladoboleslavští na 4. května v 19:15. Na klasickou pompézní akci po vzoru premiéry Octavie můžeme tentokrát z pochopitelných důvodů zapomenout, fanoušky značky to ale příliš trápit nemusí. Pro ně totiž Škodovka připravila online premiéru, takže se s novinkou mohou seznámit z pohodlí domova.

Od premiéry nás sice ještě pár hodin dělí, čekání si ale můžete zkrátit virtuální prohlídkou pavilonu. Odhalené auto byste tu zatím hledali marně, přesto se dozvíte několik důležitých informací a potkáte se třeba s předsedou představenstva Thomasem Schäferem. No a právě tady dojde v 19:15 k odhalení nejočekávanějšího modelu Škody pro tento rok.

Pokud dáváte přednost tradičnímu videopřenosu, nebojte, ani o něj nezůstanete ochuzeni. Škoda novinku uvede na svých webových stránkách, Facebooku i youtubovém kanále. Odkaz na online premiéru vám přikládáme níže.

A pokud vás zajímá i zákulisí premiéry, nezapomeňte sledovat náš instagramový účet @auto.cz, kde pro vás chystáme spoustu zajímavého materiálu.

Související články

Témata
Avatar - twistedTSD
4. 5. 2021 18:45
Re: Cena dle Scaly a Ibizy (se stejnou platformou)
Spíš víc, Ibiza je velmi drahá.
Avatar - Emel
4. 5. 2021 15:24
Re: cena ?
Než co?
Aktuálně je v ceníku Active za 280 s 1.0MPI a takový ten rozumný základ je Ambition 1.0TSI za 335 + paket plus za 13.500.
Polo bylo pokud si vzpomínám cca. o 50 dražší... takže můj tip je, že Fabie půjde nahoru třeba o 40t... tj. základ někde 320-330 za Active MPI.
A možná na začátku nebudou v nabídce všechny verze a bude to začínat na TSI Ambition třeba, což by mohlo být někde kolem 380t.
4. 5. 2021 15:16
Cena dle Scaly a Ibizy (se stejnou platformou)
Řekl bych, že to bude o 20 000 levnější než Ibiza.
4. 5. 2021 14:53
Re: Jupí
Nu... better than Enyaq !!! bude to městská štika pro: dáme žrádlo, pizzaře uber a jiné taxíky
4. 5. 2021 14:51
Re: cena ?
až přijde combi... 2023? bude se prodávat dva roky a pak ho ´´zdaní´´ econormička EURO 7 :-[] pujde fabia do baterek ? TY do trenek ! na vic ti nezbyde...

vsecko zdražuje, jdeme krást a volit piráty !!! SHOW GREET HOSI ZAPADU, SHOW GREEEEET

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku