Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šokující video z Anglie: Řidič dodávky to přehnal s rychlostí a přelétl kruhový objezd

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 14. 9. 2018
8
Palubní kamery občas dokážou zachytit neuvěřitelné záběry. Třeba dodávku letící přes kruhový objezd, jako se tomu stalo v Norfolku.

Řidič Citroënu zřejmě nedodržoval předepsanou rychlost, krátce před nehodou ještě změnil jízdní pruh a když se před ním zjevil kruhový objezd, nepomohlo ani okamžité brzdění. Dodávka se vznesla do zhruba čtyř metrů a za kruhákem zase přistála.

Incident se v britském hrabství Norfolk odehrál už v lednu letošního roku, dramaticky vypadající záběry se ale dostaly na veřejnost až nyní. Pořídil je motocyklista Andy Daynes, jenž měl kameru připevněnou na svém stroji.

„Společně s dalšími řidiči jsem se šel okamžitě podívat, jestli je v pořádku. Z dodávky jej museli vystříhat, ale naštěstí nebyl zraněný. O kruhovém objezdu vůbec nevěděl a přiřítil se k němu příliš rychle,“ vysvětlil motorkář, který incident viděl z bezprostřední blízkosti.

Policie posléze potvrdila, že řidič je kromě několika modřin v pořádku a byl propuštěn z nemocnice. Byť uplynulo už několik měsíců, nehoda, která vypadá jako z akčního filmu, je stále v šetření.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Rozkošné z několika důvodů
Reco
| 15. 9. 2018
Tiez sme mali chlapika, co daval kruhace driftom. Snazil sa nasledne pri spravnom konani na DI vyhovorit, ze dostal len smyk - nuz moc nepochodil, lebo "smyk" trval 3x360. Aby ta jedneho dna neprekvapil tiez pozdrav s fotkou a "dobierkou".
Avatar - WinDiesel
Rozkošné z několika důvodů
WinDiesel
| 15. 9. 2018
V UK jsou takové kruháče doslova na každém kroku. Dost jsem se tam najezdil. Sotva se rozjedeš, už je kruháč. Toto byl blázen, nebo byl na drogách, zhulenej.
A mimochodem, v UK se prolítnul, u nás by si o betonová svodidla rozbil čumák :-(
Avatar - wakantanka
Rozkošné z několika důvodů
wakantanka
| 15. 9. 2018
A este sa s tym pochval. Ludska blbost nepozna hranic.
Avatar - JirkaV8
Rozkošné z několika důvodů
JirkaV8
| 14. 9. 2018
To je tím, že škodolibí dopravnví inženýri schválně dělají všude kruháče. :no: Někdy v noci na nich jezdím jako revoltu v protisměru. ;-\
Avatar - twistedTSD
Rozkošné z několika důvodů
twistedTSD
| 14. 9. 2018
To je tak, když jedu a nevidím kam.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku