Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Designové retuše pro Mercedes-Benz třídy C

Ondřej Láník Ondřej Láník 21. 8. 2010 • 16:36
7
2
Zobrazit náhledy (7)
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Aktuální třída C má na kontě již milion vyrobených vozů, a tak ve Stuttgartu připravují decentní modernizaci vzhledu.

Ano, jsou to už více než tři roky, co se představilo nové Céčko, a tak nejstarší aktivní automobilka musí připravovat facelift, který udrží zájem i ve druhé polovině životního cyklu. Techniku vylepšují Stuttgarští inženýři aktuální pomocí postupných změn a vylepšení, a tak dokud automobilka sama neprozradí více, můžeme mluvit jen o modernizaci vzhledu.

Ta se bude týkat jen drobného retušování několika málo patrných vrásek. Třída C patří k moderním Mercedesům, a tak změny se dotknou světelné techniky, která dostane vpředu i vzadu světelné diody. Nový bude nejspíše přední i zadní nárazník a design masky.

¨

Očekáváme, že modernizovaná třída C se na trh dostane ve druhé polovině roku 2010. Design tak bude připraven na příchod nového kupé třídy C, které nahradí model CLC na jaře 2011.

Témata
22. 8. 2010 19:27
Re: testovanie...
a jak ty muzes vedet ze facelift (W204 Mopf)ma zmeneny pouze naraznik a tvar svetel? :]
21. 8. 2010 18:57
testovanie...
Nerozumiem preco musia testovat iny tvar svetiel a nejaku inu listu v narazniku na verejnosti...O testovanie aerodynamiky alebo chladenia im nemoze ist, kedze vsetko to aj tak znehodnocuje to maskovanie...Cize len dalsia reklamna kampan? 8-s