Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Mercedes-Benz E (W212) - bez diod už to nejde

Ondřej Láník Ondřej Láník 4. 11. 2008 • 21:14
10
13
Zobrazit náhledy (10)
Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E
Nová sada snímků ukazuje již důvěrně známé sedany nové generace třídy E. Poprvé se ukázaly prototypy s diodovými světly pro denní svícení.

Nový Mercedes-Benz E bude, zdá se, klasickým Mercedesem se vším všudy. Nová sada fotografií tmavých prototypů a jednoho sněhobílého éčka představuje vozy s poslední úrovní maskování před odhalením oficiálních fotografií, od kterého nás dělí zřejmě už jen dny.

Dobře jsou vidět některé dosud nejasné detaily. Maska bude mít, podobně jako u třídy C, nejméně dvě provedení. Na našich snímcích jsou již nyní vidět dvě verze se třemi, resp. čtyřmi žebry. Jeden ze záběrů ukazuje také citlivou integraci radarového snímače pro adaptivní tempomat a systém PRE-CRASH.

Silueta je moderní interpretací klasických tvarů luxusních limuzín s hvězdou nad kapotou. Nic co by připomínalo kupé tady nenajdete, část vyhrazená pro cestující je zvenku jednoznačně ohraničená. Ze zadních tříčtvrtečního pohledu připomíná nové poměrně hranaté éčko legendární třídu S (W140) – mamuta. Vysoké boky odlehčuje módní prolis, který známe ze všech ostatních modelových řad počínaje áčkem a konče třídou S.

Na jednom ze snímků jsou dobře vidět také světlomety pro denní svícení, tvořené pásem bílých světelných diod.

Související články

Témata
30. 11. 2008 23:55
Praha
Tak dneska ta mrcha jezdila po Praze.
Avatar - EricCartman
5. 11. 2008 20:17
Re: světla
To možná jo, ale na té audině to vypadalo fakt moc dobře.
5. 11. 2008 17:56
Re: světla
Lidi dokážou zprasit věcí, to by si koukal... ;-)
Avatar - EricCartman
5. 11. 2008 17:28
Re: světla
Audi je má u některých modelů taky v nárazníku. Teď nevím, jestli to byl allroad, nebo nějaká S6 (viděl jsem ho ve tmě), ale vypadalo to dobře. A předpokládám, že na auto tohoto typu, by tuzér nedosáhl.
Avatar - EricCartman
4. 11. 2008 22:15
Re: světla
Taky mi to tak připadá, ale u E určitě bude čtveřice světel, čili budou rozdělená, ale celkový tvar zřejmě bude připomínat SL.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud