Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Svět motorů se vrací na televizní obrazovky! A bude ještě nadupanější

redakce AUTO.CZ
Diskuze (9)

První březnovou středu na stanici Nova Action začíná již 3. série televizního Světa motorů. Opět jsme si pro vás přichystali testy nejnovějších aut, ale také reportáže na zajímavá témata, rozhovory a nesmírně oblíbené bazarovky.

Ve středu 6. března v tradičním čase od 20.30 na Nova Action odstartuje třetí řada Světa motorů. V ní se opět posadíme za volantem největších automobilových novinek, vyzpovídáme nevšední hosty, přineseme zajímavé reportáže a na vlastní kůži vyzkoušíme třeba alkotestery, které si v Česku můžete jednoduše pořídit.

Samozřejmostí zůstává populární bazarová rubrika, v které se podíváme na zoubek nejoblíbenějším ojetým vozům, ale také vozům, které možná trochu neprávem stojí mimo hlavní proud. O to se postará nejen Martin Vaculík, postrach všech nepoctivých bazaristů a „navoněných“ ojetin se stovkami tisíc kilometrů na hrbu a technický nadšenec, který auty doslova žije.

Těšit se ovšem můžete také na naši osvědčenou sestavu moderátorů a odborníků na slovo vzatých. Pokud byste náhodou středeční premiéru jednotlivých dílů nestíhali, můžete se na ně v klidu podívat v pátek po půlnoci, nebo ve stejný den od 8.20. Jednotlivé díly najdete také na platformě Voyo.

Tak nezapomeňte, začínáme již ve středu 6. března!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (9)

Doporučujeme

29. 2. 2024 22:07
Re: to neumíte vybrat jiný čas?
Pauzu 2 měsíce jsem taky nepochopil.
29. 2. 2024 22:05
Re: Škoda vysílacího času.
A proto si budu platit voyo :D :D :D :D , ani omylem. Kadera, Vaculík, Mička jako moderátoři ok, zbytek horší a někteří úplně špatní.
29. 2. 2024 14:17
Re: Škoda vysílacího času.
Dobrý den,

vysílací čas si bohužel vybrala Nova. Nám ani kolegům z Autosalonu to samozřejmě radost úplně nedělá, protože v tu chvíli stojíme proti sobě a bereme si diváky.

Na druhou stranu se každý díl reprízuje hned dvakrát. Navíc je dostupný také na Voyo. A v rámci zpětného přehrávání si jakýkoliv pořad můžete pustit až s týdenním odstupem.

Ale jinak vaši poznámku naprosto chápeme ;-)
29. 2. 2024 07:40
???
Jsem po letech koukal na CT na nějaký motoristický magazín. Ale bylo to z 95% nacpané elektromobily (co to přejmenovat na elektro magazín?) a tablety v autech. Takže se zase dlouho dívat nebudu. 😠

Snad toto bude stále Svět motorů a ne Svět elektromotorů.
29. 2. 2024 06:41
Re: Škoda vysílacího času.
Podpisujem 👍