Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tahle stránka vybavuje auta příděmi jiných vozů. Výsledky jsou často vtipné

Jan Zajíc Jan Zajíc 29. 4. 2020 • 00:34
14
1
Zobrazit náhledy (14)
Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů Výměna přídí vozů

Napadlo vás někdy, jak by vypadal Ford Mustang s "čumákem" Fordu Ka? Určitě ne. Přesto máme odpověď.

Nabízí ji totiž jedna zajímavá stránka na Facebooku. Jmenuje se Unnecessary automobile nose swaps a zabývá se specifickým virtuálním křížením aut.

V tomto případě, jak už napovídá označení stránky, zveřejňuje obrázky vozu s předními partiemi jiného automobilu. Publikovala jich už desítky - a evidentně využívá práce mnoha autorů. Některá díla totiž vypadají více profesionálně, u jiných je zase znát, že je stvořil člověk, který si s grafickými programy příliš netyká.

Mnohem důležitější však je, že tvůrci evidentně mají bohatou fantazii. Rozsah je obrovský. Nechybí očekávatelné kombinace v podobě například nové Toyoty Supra s přídí BMW nebo kříženci nějakého současného modelu s předchůdcem nebo jiným vozem stejné značky.

Celkově ale převažují naprosté úlety, jako třeba Mustang s čumákem Hondy Civic Type R nebo Renaultu Zoe.

Vozy francouzské automobilky jsou celkově poměrně oblíbené, takže v galerii najdete také například křížence Renaultu Twingo s italskými supersporty a Porsche 911 generace 993. Anebo Jaguar XJ220 s maskou a světly svérázného Nissanu Cube.

Zajímavě vypadá i Maserati MC12 s hranatou přídí GMC Suburban. Podívejte se ostatně sami. A jestli se vám tahle blbinka líbí a chcete zabít volný čas, mrkněte na zmíněnou facebookovou stránku.

Související články

Témata
30. 4. 2020 09:15
Foto
Bohužel se to děje i ve skutečnosti. Když jsem poprvé viděl Renault Kangoo s maskou Mercedes tak jsem si taky myslel že je to apríl. Odvěký automobilový rivalové Francie a Německo se tak takto spustili. Daimler a Benz se museli obracet v hrobě 😂

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku