Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear odhalil datum premiéry a další upoutávku. Chybět nebude ani Fabia R5!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 8. 2. 2018 • 18:58
6
Tvůrci z britské BBC pilně pracují na nové řadě automobilového pořadu Top Gear. Nyní odhalili datum premiéry i další várku aut, která se tu objeví.

Pořad Top Gear běžel na televizních obrazovkách dlouhá léta pod taktovou tria Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Dnes už je všechno jinak, původní moderátoři se věnují svému novému dítku – pořadu The Grand Tour na Amazonu a hlavními hvězdami britské show se stali Chris Harris, Matt LeBlanc a Rory Reid.

V závěru ledna jsme si mohli prohlédnout první trailer, ve kterém protagonisté provětrají Alfu Romeo Stelvio, Hondu Civic Type R či McLaren 720S. Ve druhé upoutávce, kterou BBC uveřejnila dnes, nechybí dokonce ani Škoda Fabia R5!

Kromě celé řady atraktivních vozů se můžeme těšit i na pořádnou porci zábavy. Podaří se Joyemu ze seriálu Přátelé a jeho kolegům zdolat laťku nasazenou stále oblíbenějším The Grand Tour? Dozvíme se to už brzy. Konkrétně 25. února, kdy je naplánována premiéra úvodní epizody.

ZOH:

Související články

Témata
9. 2. 2018 00:10
Re: Nezájem!
Přesně. Zkusil jsem to, ale doslova mě urážela neschopnost těch nových lidí jakkoliv vtipně reagovat. Možná je brzdí to, že než promyslí, zda by byla odpověď politicky korektní, už je pozdě. Např. díl, kde novou alfou podjížděli bokem cosi s dírou uprostřed. Ten co to měl řídit nahrává černochovi na smeč: a z čeho je to postavený? Odpověď: Nevím. Clarkson by v takové situaci ihned vypálil nějakou absurdní kravinu, jako třeba, že z namletých pštrosů nebo polystyrenu vyztuženýho betonem, prostě něco čemu by se dalo zasmát. Bylo mu úplně jedno, jestli říká něco politicky nekorektního.
Avatar - Beefcake
8. 2. 2018 20:27
Re: Nezájem!
Ty si ale husty, ty len tak nieco nepozeras >:-[]
Avatar - wakantanka
8. 2. 2018 19:25
Re: Nezájem!
Ale no. Az taky pruser to od predch. serie uz zdaleka nie je. :-)
Avatar - wladyk
8. 2. 2018 17:26
Nezájem!
Od chvíle co v tom pořadu není Clarkson a spol. tak mě to absolutně nezajímá. Takže si můžou upoutávky strčit.....
Avatar - holden2
8. 2. 2018 16:26
Re: OK
jako sra*cek. skodovka je hnuj pro dobytek. skodovkou jezdis protoze musis. skodovka se nekupuje ale fasuje

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku