Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Toyota má nové příslušenství pro Avensis

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 24. 7. 2012 • 18:26
24
2
Zobrazit náhledy (24)
Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis Toyota Avensis
Toyota rozšiřuje svou nabídku příslušenství pro modelovou řadu Avensis o několik nových prvků.

Majitelé aktuální generace Toyoty Avensis měli až doposud možnost výběru z poměrně široké nabídky příslušenství, rozšiřujícího především praktické vlastnosti jejich vozu. Nyní bude tato nabídka ještě o něco širší.

Hlavní novinkou je uzamykatelný nosič jízdních kol, který se připevní na tažné zařízení a je vybaven integrovaným osvětlením i držákem registrační značky. Doposud měla Toyota v nabídce nosič na dvě kola, ale tato nová konstrukce umožňuje převoz až tří jízdních kol. Nosič je možné pro přístup do zavazadlového prostoru sklopit i v případě, že je plně naložen.

Přepravní kapacitu Avensisu lze zvětšit díky uzamykatelnému střešnímu boxu umístěnému na příčnících, u nichž Toyota vyzdvihuje jednoduchou montáž.

Pro interiér jsou k dispozici doplňky od dětských sedaček určených pro děti všech věkových kategorií, přes speciální chladící box, koberec do zavazadlového prostoru a ochranné lišty nákladové hrany zavazadelníku až po záclonky, které mají stejný tvar a rozměry jako boční a zadní skla.

Související články

Témata
2. 6. 2013 13:03
příslušenství
článek vypráví o ničem, ani tam nejsou detailní fotky tohoto příslušenství a případné ohodnocení, tzn. tedy, že novináři toto příslušenství ani fakticky neviděli a obrázky jsou převzaté z prospektů. takové zpravodajství o příslušenství dokážu z PC udělat také. :no:
Avatar - Mrakoplas
24. 7. 2012 16:48
Okurková sezóna
Chápu, že je okurková sezóna a je třeba něco psát, ale co je moc to je příliš!
Tyto "novinky" jsou v nabídce příslušenství pro Avensis už někdy od jara.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud