Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Toyota Prius na českém trhu již od 649.900,-Kč

Ondřej Láník Ondřej Láník 11. 4. 2008 • 16:13
30
190
Zobrazit náhledy (30)
Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius Toyota Prius
Nová řada akčních modelů Toyoty s označením Premium má zákazníkům přinést jasně definované cenové zvýhodnění, bez skrytých podmínek a rádoby bonusů, které nakonec stejně zaplatíte jinde. Prius se díky tomu dostává s cenou o 90 tisíc korun níže než dosud.

Toyota Motor Czech spol. s r.o. uvedla na český trh akční nabídku Premium, která se týká vybraných specifikací u většiny v současnosti nabízených modelů značky Toyota.

Hybridní Toyotu Prius s výbavou Lux Premium dostanete momentálně za hotové již za 649.900,-Kč, ačkoli ceníková cena tohoto vozu je na internetových stránkách Toyoty 739.900,-Kč.

Ve výbavě nechybí šest airbagů, stabilizační systém, Smart Entry & Start System, startování tlačítkem, tempomat, dotykový multiinformační displej (7”) (Energy monitor, spotřeba, audio, klimatizace), multifunkční volant, automatická klimatizace nebo kola z lehkých slitin s pneumatikami o rozměru 195/55 R16.

Nová akční nabídka posunula cenovku Priusu na stejnou úroveň jako u dosud levnějšího mild-hybridu Hondy Civic Hybrid. Ten je v nabídce za ceníkovou cenu 649.900,-Kč již od května 2006.

Koupí Toyoty Prius získáte hybridní automobil, který je (na rozdíl od hybridní Hondy) krátkodobě schopen jízdy bez spalovacího motoru. Díky tomu může Prius dosahovat výrazné úspory paliva zejména v městském a příměstském provozu. Akcelerace z 0 na 100 km/h trvá 10,9 s, kombinovaná spotřeba činí 4,3 l/100 km.

Toyota Prius na Auto.cz
TEST Toyota Prius - z jiného světa (12/2004)
TEST Toyota Prius - Parkuj, parkuj, vykrúcaj (automatické parkování) (7/2006)
Představujeme - Toyota Prius (1. díl): Hybrid Synergy Drive
Toyota Prius (2. díl): Od pantáty vedou dráty…
Toyota Prius - Technika (3. díl) – Jízdní dojmy

Související články

Témata
12. 4. 2008 12:33
Re: NOVÁ KATEGÓRIA ZLATÝ VENTÍLEK
Myslím, že Dalik1 spíš uhodil pověstný hřebíček na hlavičku..
12. 4. 2008 12:32
Re: NOVÁ KATEGÓRIA ZLATÝ VENTÍLEK
Tak o egoismu a povrchnosti GTI-ho nemám pochyb, stačí průběžně číst jeho příspěvky a hned mám jasno.
12. 4. 2008 02:13
Re: NOVÁ KATEGÓRIA ZLATÝ VENTÍLEK
:yes: Jsou lide, kterym nejde o dobro ostatnich, nasich deti a deti jejich. Jsou ti kteri zavidi a zavidet vzdy budou. Jsou ti kteri mysli jen sami na sebe a pro svoje "dobro" jsou ochotni lzi, podvodu i zakerneho jednani. Placal podle jeho prispevku patri prave mezi takove.
12. 4. 2008 01:07
Re: NOVÁ KATEGÓRIA ZLATÝ VENTÍLEK
Ty bláboly o starostovi atp. jsou úplně mimo mísu, zkus hledat skutečné motivy a neposuzuj na základě nějakých svých představ z říše "domnívám se že". To že něco považuješ za motoristický folklór neboli jinými slovy - je to tak a jinak to nebude, mi jen potvrzuje původní úvahu, že seš konzerva, co nerada změny. Praha, ani jiná velkměsta nebyla budovaná tak, aby zvládla takový nápor silniční dopravy, jaký můžeš vidět dnes - samozřejmě s tím je problém a je potřeba ho řešit. Je potřeba hledat způsoby a tohle je jeden z nich, ovšem zkritizovat jakoukoli snahu o zlepšení je prostá slaboduchost. Já jsem pro, zpoplatnit a tvrdě, nebudeš sám kdo bude mektat, ale to vůbec nevadí..
Avatar - T613
11. 4. 2008 22:42
Re: NOVÁ KATEGÓRIA ZLATÝ VENTÍLEK
Tak veselá nálada mi vydržela do zpráv ;-\ :-(

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud