Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

TV Svět motorů (11. díl): Děsivě dobré MG4, zázrak na vodík a jasná volba Martina Vaculíka

redakce AUTO.CZ
Diskuze (2)

Čínské auto MG4 Electric, které se může postavit evropské konkurenci. Vodíková Toyota Mirai. Martin Vaculík ukáže, proč je Toyota Land Cruiser 150 jasnou volbou. A Petr Slováček vysvětlí pravidlo zipu.

Dnes, 20:30 na Nova Action. A na Voyo

Jako každou středu je tu nový díl televizního Světa motorů. Pokud byste večerní premiéru nestihli, reprízy běží v pátek v čase 1:30 a 7:40. Všechny díly také na Voyo.

MG4 Electric: Evropa by se měla bát

Děsivý zlom je tady. Čínské auto je stejně dobré, možná i lepší, než evropská konkurence. A bude ještě lepší, díky našemu odborníkovi na vše čínské, Michalu Dokoupilovi. Po testu jednoho z prvních kousků MG4 Electric totiž poslal Číňanům několik stránek připomínek, na které si Číňané ještě posvítí.

Vodíkový zázrak Toyota Mirai

Michal Dokoupil také pořádně otestuje Toyotu Mirai, průkopníka vodíkového pohonu v Evropě. Dozvíte se, jak celý systém funguje, jak probíhá tankování nebo co vydrží vodíkové nádrže. A v neposlední řadě také to, jak se tento elegantní sedan s pohonem zadních kol řídí.

Naše oblíbená Toyota Land Cruiser

Často se nás ptáte, jaké auto bychom si koupili, když většinou jen brbláme a kritizujeme. Jednou z mála odpovědí je Toyota Land Cruiser 150 a Martin Vaculík vám ukáže proč – na silnici, v terénu i na zvedáku.

Pravidlo zipu. Ušetřete čas i nervy

Ve Světě motorů jsme dělali anketu, jaké chování řidičů vás nejvíc štve. Nejvíce zaznělo pravidlo zipu, proto se na něj podíváme blíže. Silničář Petr Slováček vysvětlí, jak a kdy se do společného pruhu řadit, aby to bylo efektivní. Správný způsob je jen jeden.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (2)