Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V automobilce Škoda Auto dnes začíná celozávodní dovolená

ČTK ČTK 27. 7. 2020 • 09:53
26
4
Zobrazit náhledy (26)
Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny Škoda Kvasiny

V automobilce Škoda Auto dnes začíná celozávodní dovolená, v některých případech bude trvat až dva týdny. Firma odstávku využije jako každý rok k údržbě.

Tématu celozávodní dovolené se věnuje i aktuální vydání týdeníků Škodovácký odborář, podle kterého se bude firma významně investovat do nových zařízení a technologií. Například v Kvasinách na Rychnovsku v lakovně instaluje hned několik robotických pracovišť, která budou čítat zhruba 13 nových robotů.

V práci během celozávodní dovolené bude podle odborů 54 kmenových zaměstnanců a počítá se s nejméně 175 pracovníky externích firem. V plánu jsou údržbářské práce v hodnotě přesahující 144 milionů korun.

Ve Škodě nepůjde letos o první odstávku. Neplánovaná odstávka začala 18. března večer, příčinou byla pandemie koronaviru. Provoz ve Škoda Auto byl obnoven v pondělí 27. dubna, odstávka tak trvala zhruba šest týdnů.

Škoda Auto loni dodala celosvětově 1,24 milionu aut. Provozuje tři výrobní závody v České republice, vyrábí v Číně, Rusku, na Slovensku a v Indii, většinou prostřednictvím koncernových partnerství, dále na Ukrajině a v Kazachstánu ve spolupráci s lokálními partnery. Je aktivní na více než 100 trzích. Zaměstnává téměř 39.000 zaměstnanců, z toho v ČR téměř 34.000 lidí.

Související články

Témata
27. 7. 2020 22:17
Re: Octavie
Ze vraj problemy s dodavatelmi, chybajuce casti a nevyhovujuca kvalita
27. 7. 2020 16:27
Re: Octavie
To se dodělá doma.
27. 7. 2020 16:21
Octavie
A přitom jim tam stojí po parkovištích přes 5000 nedodělaných Octávií povětšinou...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku