Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V Británii jsou majitelé nejspokojenější se značkou Škoda

Michal Fokt Michal Fokt 29. 1. 2015 • 20:11
117
Podle průzkumu Customer Satisfaction Index vede Škoda Auto ve Velké Británii žebříček spokojenosti v kategorii automobilových značek.

Škoda má opět v Británii důvod k oslavě. Z jedné z nejvíce vysmívaných značek se za poslední čtvrtstoletí vypracovala mezi automobilky, které se pravidelně umisťují na předních příčkách všemožných průzkumů. Nejinak je tomu i v případě Customer Satisfaction Index Summary (UKCSI) který už sedmým rokem sestavuje organizace Customer Service. V letošním ročníku UKCSI vyhodnotilo Škodovku jako nejúspěšnější firmu v autoprůmyslu, co se spokojenosti zákazníků týče.

Škoda Auto získala index 82,7, což je o 4,1 bodu více, než činil průměr pro celý autoprůmysl, ať už si pod tím máme představit cokoli. Celkově pak mladoboleslavské automobilce patří 18. místo ze 197 hodnocených organizací. Automobilka na britském trhu působí prostřednictvím 134 autorizovaných prodejců a vloni si oproti roku 2013 prodejně polepšila o 14 %.

S informací o vítězství mezi automobilkami se pochlubila přímo Škoda a zatím bohužel nemáme k dispozici kompletní žebříček. Jakmile se nám ho povede získat, o informace se s vámi opět podělíme, abyste věděli, jak si stojí v Británii právě "ta vaše" značka. CSI je totiž považován za spolehlivý zdroj informací, sbírá data od roku 2008 a každoročně oslovuje ve Velké Británii více než 10 tisíc respondentů.

Související články

Témata
31. 1. 2015 08:51
Re: jo jo........
Vy jste snad bůh...
Nebo android?
31. 1. 2015 08:49
Re: jo jo........
Ne, s arogantním prosťáčkem nemá smysl víc psát. Můžete dál lkát nad nekvalitou práce redaktorů ACZ, jestli Vás to uspokojuje. Hlavní je, že sem chodíte a přispíváte do kasy.
30. 1. 2015 20:05
Re: buďme rádi, že ji máme
Inu, lidská hloupost má mnoho podob. Jednu jste právě odhalil. Pokud stejně smýšlíte i vůči své vlasti, pak mi musí byt vašeho krásného Slovenska v tomto ohledu líto.
30. 1. 2015 20:02
Re: buďme rádi, že ji máme
Velmi hezky napsáno. Klobouk dolů, příteli. Kéž by podobně smýšlejících bylo víc.
30. 1. 2015 20:00
Re: jo jo........
Tak sem sakra nelezte, když je to tady tak špatné. Víte, co by se stalo, kdyby ste šel do hospody a vytýkal jim, že prodávají špatné pivo? Dostal by ste přes držku. Jestlipak jste Vy tak schopný a dokonalý v tom, co děláte. Křiklouni nejsou moc v oblibě. Zkuste hádat proč.
Články odjinud