Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Victory Motorcycles a novinky pro modelový rok 2017

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 8. 8. 2016 • 12:34
27
5
Zobrazit náhledy (27)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Severoamerická značka Victory Motorcycles si pro nový modelový rok připravila lehké zásahy do výbavy a techniky modelu Octane, zatímco u ostatních se zaměřila především na jejich barvy.

Victory Motorcycles, patřící pod křídla Polaris Industries podobně jako vzkříšený Indian Motorcycle, byla mateřskou společnosti založena v roce 1997 a představovala do jisté míry reakci na stále se zlepšující prodeje tradiční značky Harley-Davidson, jíž v současnosti na domácím trhu konkuruje.

Pro modelový rok 2017 si tato značka připravila jen pár úprav, z nichž ty nejzásadnější se týkají nejnovějšího modelu v nabídce, jímž je Victory Octane, který má představovat moderní americký muscle bike.

Na severoamerický trh tento model v novém modelovém roce zamíří bez ABS, zatímco pro evropské trhy se bude jednat o standardní výbavu.

Bez ohledu na to, na které straně oceánu se bude zájemce o tento model nacházet, má být dispozici paket Stage 2 Kit, zvyšující výkon kapalinou chlazené vidlicové dvanáctistovky Octane za pomoci nového sání a výfuku s jednou koncovkou. Výsledkem má být nárůst výkonu o 10 % a točivého momentu o 5 %.

V případě dalších modelů uvádí Victory Motorcycles u baggeru Cross Country rozšíření standardní výbavy pro severoamerický trh o ABS s tempomatem, což jsou prvky jimiž evropská verze disponuje i letos a audio systém s rozhraním bluetooth.

Victory Cross Country pak lze vybavit paketem Stage 2 Kit, zahrnujícím vačky S&S a nový výfukový systém. Při jeho použití se má výkon vzduchem a olejem chlazeného dvouválce o objemu 1731 cm3 zvýšit o 20 % a točivý moment o 10 %.

Navíc se u tohoto modelu rozšiřuje nabídka barevných verzí a vedle „Suede Nuclear Sunset Orange“ bude k dispozici i „Gloss Black“, „Suede White Frost“ a „Sunset Red“. Podobná situace je pak i u ostatních modelů s široké nabídky Victory Motorcycles, u nichž pro nový modelový rok dochází prakticky jen ke změnám v nabídce jejich barevných provedení.

Témata
9. 8. 2016 08:10
Re: Ani ne
Jsou to opravdické obludy.
Avatar - CHerokee
8. 8. 2016 14:52
Ani ne
Musím vám trochu oponovat. Viděl jsem je zblízka. Na většině jsem seděl. A nakonec ne - buď chci klasiku a jdu do Harleye (případně Triumph nebo Indian) a nebo modernu a jdu třeba do BMW. Ale Victorky zůstaly tak na půl cesty.... možná i proto se jim u nás nedaří. V Ostravě zkrachovala prodejna se servisem.
Avatar - Bubáq
8. 8. 2016 14:11
Skvělá práce
Americká mota nijak neobdivuji, ale tyto stroje jsou fakt krásné....
Avatar - 3_diamanty
8. 8. 2016 11:44
Re: Hmm... krasavci
krasne motorky :yes:

ta cervena hore tretia zlava .... dokonalost :yes:
8. 8. 2016 09:19
Hmm... krasavci
docela si umím představit umírněnou jízdu napříč Evropou na takovém korábu. Hezké převelice

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku