Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Arnold Schwarzenegger v tanku jako ničitel Mercedesů

David Bureš David Bureš 15. 1. 2013 • 22:58
9
Slavný herec a bývalý kalifornský guvernér pozval skupinu novinářů do filmových studií Melody Ranch, kde jim mimo jiné ukázal svůj tank.

Arnold Schwarzenegger jízdou v tanku dokazuje, že je i nadále milovník armádní techniky. Vždyť Hummer H1 se začal vyrábět pro civilisty hlavně kvůli jeho velkému zájmu o tento armádní automobil.

Tank z přiloženého videa je M47 vyráběný v padesátých letech, původně daný kus patřil rakouské armádě. Nyní tank vlastní slavný americký herec rakouského původu, který přesně s tímto exemplářem jezdil během svého vojenského výcviku.

Akce pro pozvané novináře, na které byla natočeno i přiložené video, v kalifornských studiích se konala v rámci propagace filmu Konečná, ve kterém Schwarzenegger hraje hlavní roli. Bývalý guvernér amerického státu Kalifornie se po letech v politice vrací k herectví. Konečná je akčním thrillerem, jedná se tedy o žánr, ve kterém to Schwarzeneggerovi vždycky „slušelo“ nejvíce.

Související články

Témata
26. 1. 2013 20:54
zábava
jeho majetek je větší než roční rozpočet naší zemičky, tak proč by to neudělal, kor když se to může hodit k jeho novýmu filmu. A ten tank je jeho, tak co. Na jeho intelekt bych ani nenarážel, vystudoval několik univerzit v usa a má to v hlavě sakra srovnaný. On at udělá co udělá, má to promyšlený a vždy si to obhájí.
Mimochodem, dnes byl sjezd v Kützbuhlu a z hostů tam byl v záběru nejčastěji Arnie, je to doma v rakousku (i v usa) obrovská persona.
A kdo z nás by si občas nezablbnul jako malej kluk :-) Lepší než starej protivnej důchodce :yes:
20. 1. 2013 13:10
Lešany
M47 majú aj v Lešanoch :-)

[odkaz]
Avatar - Rubb
17. 1. 2013 22:53
Re: Zábava hodná
Každý si rád zablbne, ale oni asi nemají na ten Mercedes, tak závidí >:D >:-[]
16. 1. 2013 07:37
Re: Zábava hodná
Vo futbale o niečo ide, o čo ide v tomto prípade? O radosť z deštrukcie bez zmyslu... :no:
Avatar - positivemind
16. 1. 2013 06:22
Re: Zábava hodná
Haló, co je vám? Není tam prázdno? Každej chlap si rád zablbne, když mu to navíc přidá zase trošku na popularitě, tak co je na tom?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku