Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Infiniti porazilo Porsche při sprintu hybridů

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 24. 1. 2012 • 06:42
40
Prémiová japonská značka Infiniti své hybridní modely prezentuje jako sportovně laděné vozy. Nejnovějším důkazem jejich dynamických schopností je pokoření Porsche Panamera S Hybrid.

Infiniti nejprve pouze naznačilo, že hodlá postavit svůj sedan vyšší střední třídy M35h, který má od loňska zápis v Guinessově knize rekordu jako nejrychleji akcelerující hybrid, proti Panameře S Hybrid.

V následujícím stylizovaném videu Infiniti M35h ve sprintu na čtvrt míle pokoří Porsche Panamera S Hybrid a délku vozu. Japonská značka tak má možnost připomenout svůj loňský rekord a v rámci videa uvádí, že její sedan zrychlí z 0 na 160 km/h za 11,54 s a čtvrt míle (400 m) s pevným startem ujede za 13,41 s. V případě Porsche žádné hodnoty uvedeny nejsou.

Video: Infiniti M Hybrid si troufá na Porsche Panamera. Nebo opačně?

Související články

Témata
Avatar - Ronault.
27. 1. 2012 01:04
Re: Super..
Nissan se samozřejmě brání reklamacím, nepočítám a nepočítejme, že na tom bude reálně nějak hůře než např. Porsche. Nebo si snad myslíte, že když vemete 911 na okruh třeba Brněnský a budete tam hodinu na plný kotel kroužit, že to auto poznamená podstatně méně než GT-R? Nevím nevím...
Avatar - white label
25. 1. 2012 18:56
Re: Super..
Každopádně vím už teď, jaké bys měl logo... >:-[]
[odkaz]
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Super..
Naopak můj vkus je vytříbený,škoda,že jsem se nedal na design ;-\ >:D
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Super..
white- řešit logo?Tak to by mě nikdy nenapadlo >:-[]
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Super..
mireon - naopak,GT-R je jako máku a jak napsal ron,dost záleží na stylu jízdy.Je jasný,že když má supersport,něco to stojí ;-)
Články odjinud