Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Iveco Massif – do terénu bez zábran

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 23. 8. 2008 • 23:45
1
Italský off-road Iveco Massif v krátké reklamě dokazuje, že se nebojí do terénu s kratkým a ani s dlouhým rozvorem.

Iveco Massif pod karoserií navrženou Giugiarem ukrývá techniku, vycházející ze španělského off-roadu Santana PS10. Konstrukce byla ve společnosti Iveco přepracována a využívá techniku modelu Daily 4x4, resp. jeho armádní verze VM90.

Italský off-road se vyrábí ve čtyřech karosářských variantách. Kratší třídveřová má rozvor 2452 mm, delší pětidveřová, pick-up a šasi 2768 mm. Celková délka se pohybuje v závislosti na konkrétní verzi v rozpětí 4248 až 4720 mm. K pohonu slouží přeplňovaný vznětový čtyřválec o objemu tři litry ve dvou verzích nastavení výkonu.

Doporučujeme
Iveco Massif: italský off-road s kabátem od Giugiara

Témata
23. 8. 2008 11:07
chmmm
noo iveco se pěkně snaží ... ale stejně je holý fakt že tohle auto už má mnoho měsíců zpoždění a mělo navazovat na ukončení výroby santany . a co jsem tak byl v kontaktu v lidmi kteří santanu znali tak se jedná spíše o přeplastování původního auta a ty konstrukční věci které u santany by bylo třeba zlepšit zůstaly beze změn. věcí druhou je že se na rozdíl od jiných pracovních aut dostane díky velké prodejní síti iveca k tolika zákazníkům o které se původně mohlo jen zdát ... pane vemte si třicet osmikol a máte massif zdarma jako kontrolní vozidlo pro stavbu ... a stejně tak to bude s daily 4x4 alias scam ...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku