Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Jak se vyrábí Ford Evos?

Michal Fokt Michal Fokt 12. 1. 2013 • 21:38
4
Těšili jste se, až začne Ford vyrábět sportovní model, odvozený od konceptu Evos, jenž by se mohl stát pokračovatelem typu Capri? Je to tady.

Když Ford na autosalonu ve Frankfurtu v roce 2011 představil studii fastbacku Evos, těšili jsme se všichni na Ford Capri 21. století. Nechyběl mu sportovní švih, atletické proporce a (při troše skromnosti) čtyřmístný interiér. Ford ale nedal nikomu naději - jde jenom o další studii, s jejíž sériovou výrobou se nepočítá.

Teď ovšem došlo ke změně plánu a produkce Fordu Evos začala. Vypadá nachlup stejně jako výchozí koncept a to včetně laku Red Hot Chilly, vůz je ale menší, mnohem menší. Jedná se totiž o kovový modýlek v měřítku 1:43, jenž pro Ford zhotovila firma Norev. Koupit si jej můžete i s krabičkou v e-shopu Fordu za 40,9 euro.

Témata
Avatar - Chuck Norris
13. 1. 2013 22:40
Auto.cz jdi se vycpat...
to si ze mě děláte pr+el ne? jako co to proboha děláte za články? proberte se a začněte myslet hlavou a ne tím co stejně nemáte. Když nadepíšu jak se vyrábí auto XY musí tam být ukázka jak se vyrábí auto XY a ne reklama na zmenšený model nějaký plečky od fordu. zamyslete se, možná to moc prožívám ale když budete psát takový blbosti tak si návštěvnost nezvýšíte a tím pádem si ani nezvýšíte platy... pak ani nemám chuť na něco klikat a spíš přemýšlím že to bude zase nějaký "podvod" nebo výmysl redaktora... hm... jdu na jiný web kde se třeba něco dozvím... čus.
Avatar - Bud
12. 1. 2013 22:29
Škoda že jen model
Škoda, že to je zatím jen model. Doufám, že se jednou rozhoupou. >:D
Avatar - Aladeen
12. 1. 2013 17:38
Model
je dosť malý a na ňom sa dizajn neukáže tak dobre , ešte k tomu ta cena , tá je fakt prehnaná výrobna cena jedného modelu je maximálne 9€ a to som to prehnal ... ;-\
12. 1. 2013 10:23
Video....
....prakticky nic moc neukazuje, není dost dobře vidět, jak jsou na modelu zpracovány detaily. Jisté však je, že cena 41 euro za měřítko 1:43 je strašná. ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku