Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Lexus natočil reklamu na řazení pod volantem

David Bureš David Bureš 2. 11. 2012 • 10:12
4
Faceliftovaná vlajková loď japonské značky je k dispozici i ve sportovní verzi F Sport, necyhbí ji páčky pod volantem pro manuální volbu převodů.

Lexus propaguje faceliftovaný sedan LS pomocí videa, v němž vyzdvihuje řazení pomocí pádel pod volantem. Reklama má být dle automobilky o životním stylu jejích zákazníků, kteří věci dělají rychleji, hlasitěji a jedinečně.

Reklamní spot, nazvaný jednoduše Pádla řazení, prezentuje nově nabízenou verzi LS 460 F Sport. O té Lexus prohlašuje, že je určena pro lidi, kteří se nebojí ukazovat, jak si dobře žijí.

V reklamě se pomocí pádel přeřadí na vyšší rychlostní stupeň celkem sedmkrát. To připomíná fakt, že je LS 460 vybaven automatickou převodovkou s osmi stupni.

LS 460 F Sport se od ostatních provedení liší dynamičtěji tvarovanými nárazníky, nástavci prahů nebo upraveným zavěšením kol snižujícím světlou výšku o 10,2 milimetru.

Další odlišnosti představují 19palcová kovaná kola, samosvorný diferenciál Torsen u verze s pohonem zadních kol a šestipístkové třmeny brzdového systému Brembo. V interiéru má F Sport sedadla s výraznějším bočním vedením, kůží obšitý volant a obložení z hliníku.

Témata
24. 11. 2012 09:41
Re: řazení pod volantem...
heh, naozaj je to ako vynajst teplu vodu.
s troskou "nadsazky" by sme to mohli brat ako instruktazne video - najma vzhladom na fakt, ze na cestach prilis casto stretavam vodicov s telefonom pri uchu, paradoxne vacsinou v autach, kde BT handsfree je standard. Z toho mi vyplyva, ze tito vodici ani nevedia ake technicke vychytavky ma ich auto a kedze vsetko su to "podnikatelia", nemaju cas citat nejake navody a potrebuju instruktazne video.
V tomto pripade to bolo na radenie padlami pod volantom, dalsia lekcia bude aj o parovani mobilu s handsfree, potom ovladanie dvojzonovej klimatizacie, atd... :-)
Avatar - šmoula nešika
2. 11. 2012 19:20
Re: řazení pod volantem...
Co by na to asi řekl Jeremy?
Avatar - beibej
2. 11. 2012 14:44
kůže
Doufám, že to nechtějí pouštět ve Francii. Jde totiž o nabádání k trápení zvířat. Volant je potažen kůží. Tohle je tak pro muslima. [odkaz]
Avatar - white label
2. 11. 2012 11:30
řazení pod volantem...
Postavit koncem roku 2012 reklamu na řazení pod volantem, to vyžaduje opravdu "revoluční" přístup a velkou odvahu...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud