Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Mitsubishi přiveze na náplavku hned dvě premiéry

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 23. 7. 2019 • 06:46
2

Japonská značka je už na náplavce zavedená. Letos se mimo jiné můžeme těšit na dvě velice zajímavé premiéry.

Model ASX je jedna ze stálic českého trhu a vy si na náplavce poprvé prohlédnete výrazně modernizované provedení. Na stánku nebude samozřejmě osamocené, společnost mu bude dělat další česká premiéra, tentokrát o něco rozměrově větší – nejnovější verze legendárního pick-upu L200.

Ve videu se Simčou se ředitel českého zastoupení - pan Kamil Šilhavý, rozpovídal i o tom, s jakým mitsubishi by se nejraději vydal na výlet k vodě nebo jakou kapelu by si na náplavce rád poslechl. Do vkusu jsme se mu sice letos úplně netrefili, i tak ale bude kulturní a doprovodný program víc než zajímavý!

Související články

Témata
Avatar - fostek
23. 7. 2019 17:07
Hodně pohotová
a aktivní moderátorka. Proboha, proč tam je? Aby tam držela tomu hlavounovi mikrofon u huby jako panna vocas a kejvala kebulí?
Navíc to vypadá, že původně otázky kladla, ale asi se to nedalo nevystříhnout.
Avatar - fostek
23. 7. 2019 16:22
No tak jestli
skutečně na Náplavku dovezou novej L200 v evropský specifikaci se všema údajema, i slohutný fostek začne mít pocit, že tato, jak dříve myslel "Akce pro akci" má smysl. A možná se přijde i podívat. Moc by ho zajímalo, jestli kluci z Tokia pochopili, že když udělají elektrický+kožený+vyhřívaný sedadlo, chtělo by to bederní opěrku atd.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku