Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Podívejte se, jak vznikala úchvatná přestavba klasického Porsche 911!

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 8. 8. 2016 • 21:37
1
Japonský RAUH-Welt Begriff se proslavil svými divokými kreacemi na základech vzduchem chlazených vozů značky Porsche. Jedna z nejnovějších dostala jméno Prince.

Akira Nakai se svou firmou pojmenovanou nejprve Rough World věnoval drsným úpravám Toyot AE86, které postupně vyměnil za vzduchem chlazená Porsche 911, s nimiž se změnil i název jeho firmy na RAUH-Welt Begriff.

Hlavní sídlo firmy je stále v Japonsku, ale jako jeden z mála prorazil Akira Nakai se svými úpravami i za hranice své země a dnes je uznávaným úpravcem Porsche v Evropě i Spojených státech, kde má své zastoupení.

RAUH-Welt Begriff je i přes popularitu a stále se rozrůstající základnu zákazníků stále tak trochu show jednoho muže, jimž je samozřejmě zakladatel Akira Nakai. Ten totiž nesedí někde v teple kanceláře, ale stále nemá problém sednout do letadla a vyrazit za autem svého zákazníka mimo Japonsko.

Jeden z jeho nejnovějších projektů tak vznikl v severoamerické Philadelphii, kde Akira Nakai proměnil Porsche 993 dvaadvacetiletého Bena Harmonyho v agresivně vyhlížející závoďák. Po dokončení všech úprav dostalo i toto Porsche podle zvyklostí RAUH-Welt Begriff své vlastní jméno, které zní Prince.

Související články

Témata
Avatar - eLzyx
9. 8. 2016 00:13
nelíbí
zatímco v původním stavu by to auto zrálo jako víno, tak tohle sice na první pohled vypadá dobře, ale jak to bude vypadat za 10 let? Rozpraskané, nelícující plastové nástavce, vydrolený silikon či co to tam použil, dojebaný podvozek ...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku