Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Porsche Boxster Spyder – Prohlídka exteriéru nového modelu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 21. 11. 2009 • 01:57
2
Porsche v příštím roce rozšíří nabídku svých nejmenších roadsterů o nový Boxster Spyder, který má nabídnout nižší hmotnost a vyšší výkon. Premiéra se odehraje již v prosinci na autosalonu v Los Angeles.

Porsche Boxster Spyder představuje mírný návrat ke kořenům automobilky, kdy její závodní i sportovní automobily vítězily nad konkurencí vedle výkonu motoru i svou nízkou hmotností. Hlavní inspirací pro Boxster Spyder je slavné Porsche 550 Spyder z padesátých let, jehož hmotnost byla pouhých 550 kg.

Novinka je odlehčena o 80 kg na 1275 kg, což z ní dělá nejlehčí Porsche v současné nabídce sériových modelů značky. Pohonnou jednotkou je plochý šestiválec o objemu 3,4 litru z modelu Boxster S, jehož výkon je zvýšen z 228 kW na 235 kW.

Doporučujeme
Porsche Boxster Spyder: Odlehčení a retro styl

Související články

Témata
Avatar - Ji/Ri
22. 11. 2009 10:26
Re: SPYDERZEK
JO! :yes: Porsche je opravdu, opravdu, opravdu dokonalé! Už jen to, jak zní slovo PORSCHE.....prolétne vzduchem jako blesk a celou dobu se drží země.....prostě PORSCHE...řekni si to několikrát a ucítíš ten blesk....už aby bylo jaro.... sobě..... ..... :yes: :yes: :yes:
21. 11. 2009 17:58
SPYDERZEK
No, potvrzuje se, že žena je opravdu nejkrásnějším objektem vesmíru. Hned po autě. Porsche (opět) stvořil boha. Jsou auta na kterých najdeš tisíc chyb, a jsou auta, na kterých nenajdeš chybu jedinou. Ta největší chyba jsi totiž jenom a než ty sám...

Kotva táhnoucí se až někam Na východ od ráje... jo, jo, James Dean se svým malým bastardem, cigáro zapomenuté v levém koutku, neprůstřelné brýle, ve tváři úšklebek rošťáka a duši rozdrásanou jako pneumatiky jeho bastarda po ostrém souboji sám proti sobě, sám v... sobě. James to neustál, vyletěl se svým bastardem mimo silnici a oba tam ve sluncem prokrvené Kalifornii, v jediný okamžik, ve společné poslední chvíli... skonali. Ani na jednoho však svět nezapomněl. Nahoře je jeho vnuk. Krásný a úchvatný, jistý a pevný, nezlomný a hrdý. Přesně takový, jaký bys měl být i ty. Tak ne abys své příští káře dělal ostudu...

BRAVO PORSCHE :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud