Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video s Mercedesem třídy S: Na poznání všech jeho funkcí si vyhraďte aspoň týden

Stanislav Kolman
Diskuze (0)

Nové „esko“ je prošpikováno nejmodernějšími technologiemi. Nejen co do plejády jízdních pomocníků, ale i možností přímo na palubě. Alespoň hrstku vám teď ukážeme v novém videu.

Nová generace Mercedesu třídy S vzbudila pořádné pozdvižení ještě před svým uvedením na trh. Dávno před premiérou kolovala po sociálních sítích hrstka špionážních snímků interiéru, která ukazovala značně přepracované pracoviště řidiče s minimem fyzických tlačítek a obrovskou středovou obrazovkou.

A následná oficiální premiéra ukázala, že nová generace „eska“ opravdu nebude nic pro usedlíky a konzervativní motoristy. Drtivá většina funkcí se totiž opravdu ovládá skrz obrovský dotykový panel uprostřed, jenž doprovází ještě výrazný digitální přístrojový štít a rovněž velký head-up displej s rozšířenou realitou. A když se nám nová třída S zastavila v redakční garáži, samozřejmě jsem se chtěl se všemi těmito novinkami seznámit osobně.

Tak vzniklo video, které si můžete pustit výše. Kromě přepracovaného pracoviště řidiče se společně posadíme i na zadní sedačky, kde se majitel může nechat rozmazlovat masážními funkcemi, televizí, středovým tabletem pro ovládání obrazovek vzadu či skvělými bezdrátovými sluchátky. Ale nebudeme předbíhat, všechno podstatné se dozvíte ve videu.

Stanislav Kolman
Diskuze (0)

Doporučujeme