Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: SEAT IBX Concept – Exteriér crossoveru

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 3. 3. 2011 • 21:35
3
SEAT IBX uvádí automobilka, jako představitele nové designové DNA, který v sobě spojuje prvky SUV a sportovního kupé.

Koncept s karoserií dlouhou 4,26 m, širokou 1,80 m a vysokou 1,62 m díky svým rozměrům spadá do kategorie současných kompaktních SUV.

Tiskové materiály se snaží vyzdvihnout čisté linie jeho karoserie s jedním párem dveří. K nejvýraznějším prvkům má patřit linie střechy, tvary sloupků karoserie a ostře řezané boky.

SEAT IBX je připraven pro použití hybridního pohonu a čistě na elektrickou energii má být schopen ujet až 45 km. Pod kapotou by přitom mohl být zážehový motor TSI nebo vznětový TDI.

Související články

Témata
Avatar - leone
3. 3. 2011 18:59
Re: 3krat a dost
tohle je přesně to, co SEATU dnes chybí, ...mě osobně by se to také líbilo, raději toto než íčka či sportage, ale musí to být rychle a cena od magických 399, pochopitelně ve slušné výbavě, ne s přípravou pro rádio jak třeba známe od Škody ;-) ;-)
3. 3. 2011 08:25
3krat a dost
Tohle je uz treti clanek na tema IBX behem tri dnu a zase jen rozmery a exterier. Prosim pany redaktory, zajdete na stanek a poptejte se kdy (alespon horizont ma-li toto auto zelenou) a za kolik? Protoze na tohle auto by se me tedy oplatilo cekat. Zas tak na nove vetsi nespecham.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud