Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Toyota 4Runner – Design karoserie páté generace

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 31. 10. 2009
1
Pro severoamerický trh vyrábí Toyota středně velké SUV 4Runner, jehož historie sahá až do roku 1984 a nyní nastupuje v nové generaci.

Toyota 4Runner zahájila svou kariéru již v roce 1984, jako model odvozený od pick-upu Hilux. Jeho původ tehdy odhalovala dvoudveřová karoserie s odnímatelnou plastovou střechou nad druhou řadou sedadel a zavazadlovým prostorem. Nová již pátá generace má sice pětidveřovou uzavřenou karoserii, která je standardem od druhé generace, ale stále zůstává věrná tradiční koncepci karoserie na žebřinovém rámu.

Zákazníci mohou volit mezi stálým pohonem zadních kol s přiřaditelným pohonem přední nápravy nebo verzé 4Runner Limited se stálým pohonem všech kol s uzávěrou mezinápravového diferenciálu. Paleta pohonných jednotek obsahuje čtyřválec 2,7 VVT-i (178 kW) a šestiválec 4,0 V6 VVT-i (199 kW).

Doporučujeme
Toyota 4Runner: Mid-size SUV má páté vydání

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Povedené auto
| 2. 11. 2009
Na videu je pěkně vidět solidní světlá výška a nájezdové úhly taky nebudou špatné, prostě auto se kterým se dá bez problémů jezdit mimo cesty, aniž by se člověk musel bát, že hned něco utrhne.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku