Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Volkswagen Crafter – pracant s mnohostranným talentem

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 27. 11. 2007
3
Vrcholem mezi lehkými užitkovými automobily značky Volkswagen je Crafter, který v nabídce nastoupil na místo oblíbeného modelu LT, jehož se ještě v posledním roce jeho výroby prodalo 35.000 vozů.

Současný Volkswagen Crafter nemá se svým předchůdcem na první pohled nic společného a může se pochlubit moderním designem s ostře řezanými liniemi. Přídi vozu dominuje maska chladiče a vertikálně orientované světlomety. Masivní boční ochranné lišty charakterizují osobitý a dynamický design užitkového vozu.

Volkswagen Crafter je k dispozici ve třech délkách rozvoru náprav (3250, 3665 a 4325 mm), čtyřech délkách ložné plochy, s třemi výškami střechy a osmi různými objemy nákladového prostoru.

O pohon se u všech variant stará moderní pětiválcový řadový přeplňovaný vznětový agregát typu TDI se vstřikováním paliva systémem Common Rail o zdvihovém objemu 2500 cm³, který je k dispozici ve výkonových verzích 65 kW (88 k), 80 kW (109 k), 100 kW (136 k) a 120 kW (163 k).

{videoplayer link="http://www.youtube.com/v/3q0FYusfIvI&rel=1" style="auto"}

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - WinDiesel
Auto.cz musí tlačit Volkswagen co to dá
| 28. 11. 2007
.... a další z oslavných článků nebo videí o Volkswagenu, je to asi dobře zaplacené, ale nemělo by to být mezi reklamami? Ale to by si toho možná nikdo ani nevšiml, což.
Začíná to smrdět proftitucí, pánové!!!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku