Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Volkswagen Passat Alltrack v novém videu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 3. 3. 2012 • 13:40
2
Krátce po prvních jízdních dojmech přinášíme také video s Passatem, který si chce troufat i na nezpevněné cesty.

Základem pro model pojmenovaný Alltrack je Passat Variant. Od něj se novinka odlišuje novými nárazníky s větším množstvím tmavého plastu. V předním nárazníku přibyla výrazná voštinová mřížka v nasávacím otvoru a stříbrná část v exponovaném místě uprostřed.

Ve srovnání s výchozím Passatem Variant má Alltrack vyšší světlost (o 30 mm) a přináši i dokonalejší ochranu spodku vozu. Ocelové zakrytování chrání před poškozením například motor, olejovou vanu, převodovku nebo přední část výfuku.

Volkswagen Passat Alltrack bude v nabídce se čtyřmi motory. Základní 1,8 TSI (118 kW) bude jako jediná motorizace dodáván pouze s pohonem předních kol. Dvoulitr 2,0 TSI (155 kW) už dostane 4Motion standardně.

Základní turbodiesel 2,0 TDI (103 kW) bude standardně ve verzi s pohonem předních kol, ale za příplatek bude k dispozici i jako 4Motion. Silnější verze 2,0 TDI (125 kW) bude kombinována s 4Motion vždy.

Související články

Témata
Avatar - Ada je zase tady
19. 4. 2012 08:51
škoda, že nemá ruční brzdu,
že nezmizel ten obludný budík na palubce a že rádio nemá dlouhé vlny... Rovněž klasický šíbr by byl lepší, než tenhle skleník Také ty pouťové LEDky okolo světla by tam nemusely být...:no:

3. 3. 2012 08:04
terén
no, až na ten brod by to mohl jet normální dvoukolkou... a dost možná i ten brod by dal.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud