Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Videotest Voyah Dream: Luxusní MPV za skoro 3 miliony! Stojí za to?

redakce AUTO.CZ
Diskuze (16)

Luxusní elektrické MPV Voyah Dream je vlajkovou lodí čínské prémiové značky od automobilky Dongfeng. Délkou přesahuje VW Multivan i Hyundai Staria, ale cílí hlavně proti luxusnímu Lexusu LM 350h.

Čínská značka Voyah od automobilky Dongfeng je v Česku zastoupena hned dvěma modely. Luxusní SUV Voyah Free jsme vám ukázali relativně nedávno, a právě teď na něj navazujeme větším sourozencem. Michal Dokoupil ze Světa motorů vás v nejnovějším videu seznámí s luxusním MPV Voyah Dream, které je v Evropě jedním z hlavních konkurentů zvláštního Lexusu LM 350h.

Voyah Dream, vlajková loď své značky, je s délkou přesahující 5,3 metru delší než evropský Volkswagen Multivan nebo Hyundai Staria, ale rozhodně není přizpůsobený na stěhování velkých věcí. Hlavním cílem tohoto modelu se sedmimístným interiérem je zejména komfort cestujících. Za elektricky ovládanými bočními dveřmi totiž najdete dvojici samostatných sedadel, kde s největší pravděpodobností bude sedět sám pan majitel.

A jak se elektrický Voyah Dream našemu Michalovi líbí? Podívejte se na jeho celkové dojmy v nejnovějším videu, kde vám současně ukáže rozsáhlá nastavení luxusního interiéru pro docílení maximálního komfortu. Ten je u luxusního MPV s českou cenou blížící se ke třem milionům korun tou nejdůležitější vlastností. Vždyť k dispozici je i elektricky nastavitelná spací poloha.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (16)

Doporučujeme

Avatar - Barrichello
11. 7. 2024 16:35
Předek
tady se ten předek narozdíl od SUV Free zrovna moc nepovedl no.
Avatar - del42sa
11. 7. 2024 14:30
Re: China vs Japonsko
jako pohřebák ideální, ale určitě ne za 3 mega :-!
11. 7. 2024 12:10
Re: China vs Japonsko
Myslím, že žalostné prodeje je přesvědčí o opaku ;-)
Avatar - Lenka Čížková
11. 7. 2024 10:00
Re: China vs Japonsko
Dám plně na tvou radu.
11. 7. 2024 09:50
Re: China vs Japonsko
Trolly a trotly ignorovati. ;-) :-!