Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen Touareg odhalil české ceny. Připravte si na něj alespoň 1,7 milionu

David Bureš David Bureš 4. 4. 2018 • 14:05
100
60
Zobrazit náhledy (100)
Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg
Třetí generace Touaregu je na českém trhu zatím dostupná s jediným motorem, naftovým třílitrem o výkonu 210 kW.

Volkswagen dnes zahajuje předprodej třetí generace modelu Touareg na českém trhu, spolu s čímž byl spuštěn i konfigurátor auta. A díky němu už známe i ceny novinky. Startují na částce 1.742.900 korun.

Za tuto částku dostanete třílitrový turbodiesel o výkonu 210 kW, který je standardně spárován s osmistupňovým automatem a pohonem všech kol. Jinou možnost v tuto chvíli konfigurátor ani nenabízí, další motory obohatí nabídku až později. Počítá se třeba se slabší verzí 3.0 TDI se 170 kW, benzinovým šestiválcem s 250 kW, které dorazí v průběhu letošního roku, nebo dokonce naftovým čtyřlitrovým osmiválcem s 310 kW plánovaným pro začátek roku 2019.

Za uvedenou částku si přitom můžete vybírat dvě různé varianty lišících se svým vzhledem. Jedna se jmenuje Elegance a druhá Atmosphere, přičemž se liší různými 18palcovými koly nebo odlišným obložením interiéru. První sází na hliník, druhý na dřevo.

Jejich výbava je každopádně shodná. V obou případech standardně dostanete adaptivní tempomat, parkovací senzory vpředu i vzadu, elektricky ovládané víko kufru, navigaci s 9,2palcovou obrazovkou, kožené čalounění nebo statické diodové světlomety. Nechybí ani asistent pro jízdu v pruzích, dvouzónová automatická klimatizace nebo multifunkční volant.

Kdo by pak žádal sportovnější vzhled, může zvolit variantu R-Line za 1.823.900 korun. Ta zdůrazní sportovní vizáž Touaregu pomocí 20palcových kol nebo svébytných nárazníků.

Příplatková výbava je bohatá, v některých případech se však váže na jiné prvky. Za všechny zmiňme noční vidění (pro verzi Atmosphere +48.200,-), head-up displej (+34.400,-), masážní a ventilované přední sedačky (+33.400,-), vzduchové pérování (+75.400,-), vyhřívané čelní sklo (+13.900,-) nebo tzv. IQ.Light, neboli diodové Matrix světlomety (+49.500,-). Avizovaný digitální kokpit Innovision Cockpit s 15palcovou středovou obrazovkou a 12" přístrojovým štítem stojí 82.500 korun.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - white label
konfigurátor
| 5. 4. 2018
Taky v tom ceníku může být chyba (nebylo to poprvé ani naposledy), nikde jinde ještě ofiko ceník není, ani v Německu, Rakousku, Polsku, u nás..., takže to není s čím srovnat a nelze tak říct, jestli je/není zrovna v tom slovenském ceníku chyba.
Avatar - _Karel_
konfigurátor
| 5. 4. 2018
Víš, co je zvláštní? Podle SK ceníku - stejný pohon, verze 170/210kw - rozdíl 300t. Q7 , verze 160/200kw - rozdíl 130t.
Těžko si představuju, že i movitý člověk vysolí 300t jen za těch "pár" kw. Pokud tam opravdu není jiný rozdíl (a zdá se, že ne , i převodovka by měla být stejná, i torsen...) pak je to čirá zlodějina. Snad se pletu.
Avatar - white label
konfigurátor
| 5. 4. 2018
Tak potom ta verze bude od května v nabídce určitě i u nás... a pravděpodobně k té slabší verzi/motorizaci nabídnou i ten základ, který je na Slovensku i ke 210kW verzi, teda pokud to tam nakonec takto skutečně/reálně půjde, viz:
"Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen."
Avatar - _Karel_
konfigurátor
| 5. 4. 2018
Je jen v ceníku, co jde stáhnout. Stojí od 50-57t euro. V prodeji od května. [odkaz]
Avatar - white label
konfigurátor
| 5. 4. 2018
V tom slovenském konfigurátoru zatím žádnou možnost 170kW verze nevidím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku