Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Žena sama vypátrala zloděje svého auta. A odvezla si ho zpět

Jan Zajíc Jan Zajíc 16. 7. 2019 • 07:19

Když vám někdo ukradne auto, pravděpodobně zavoláte policii a všechno necháte na ní. Jedna Američanka se ale do pátrání pro svém vozu pustila sama. A úspěšně.

Danielle Reno o svou Toyotu 4Runner přišla na čerpací stanici v Kansas City, když prý jen na pár vteřin opustila vůz. Zavolala samozřejmě policii a hlavní podezřelou popsala jako "silnou a prsatou ženu ve věku mezi 30 a 40 lety".

Jenže Reno pátrání nepřenechala jen policistům. Uvnitř auta totiž zůstal její mobil se zapnutou polohou a také platební karty. Díky GPS tak mohla sledovat pohyb telefonu a díky platbám kartou zase věděla, kde podezřelí nakupují.

Se svou sestrou takhle zloděje sledovala celých 48 hodin, až se dostala do restaurace Applebee's v Gladstonu. Tam pak spatřila tři podezřelé, které poznala ze záznamu z bezpečnostních kamer.

A protože u sebe měla náhradní klíč od své Toyoty, auto si prostě odvezla zpátky domů. Její sestra mezitím partičku sledovala a kontaktovala policii, která skupina zatkla.

Na první pohled to tedy vypadá jako šťastný konec. Bohužel Reno úplně unešená z návratu svého vozu není. Zloději ho totiž za dva dny stihli tak zaneřádit odpadky, že ho dál odmítá řídit.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku