Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AAA Auto prodloužilo možnost výměny zakoupeného vozu na 3 dny

Ondřej Láník Ondřej Láník 13. 2. 2008 • 03:08
26
Unikátní prodloužení lhůty na bezplatnou výměnu zakoupeného ojetého vozu za jiný oznámila v České republice skupina AAA AUTO. Dosavadní lhůta 24 hodin se díky tomu prodlužuje až na tři dny.

„Tuto užitečnou možnost výměny nabízíme u většiny našich vozů. Její přínos spočívá hlavně v tom, že náš zákazník získává možnost vyzkoušet si během 72 hodin zakoupený automobil lépe, než při běžné zkušební jízdě, a také si může v klidu ověřit, že vůz vyhovuje i jeho rodině,“ uvedl viceprezident skupiny AAA AUTO Matyáš Kořínek. Poznamenal také, že tato služba zvýhodňuje zájemce o ojetý vůz před kupcem nového vozu, který obvykle vybraný vůz již nemůže vyměnit za jiný, i když dodatečně zjistí, že mu nevyhovuje.

Uvedl také, že se tímto krokem zásadně rozšiřuje nabídka služeb celé skupiny, kam patří i pojištění Carlife, které nabízí AAA AUTO jako jediný prodejce ojetých vozů v České republice. Toto pojištění hradí opravy případných skrytých závad na mechanických i elektronických částech vozu.

Tradičním benefitem nadále zůstává možnost důkladné zkušební jízdy a také i možnost detailní prohlídky automobilu svým vlastním mechanikem ještě před zakoupením vozu.

Související články

Avatar - Hory
16. 2. 2008 00:53
Re: AAA
Áčka jsou prostě dojiči, jako ostatní bazary... Vlastně ne, tam ten kumš dojičství dovedli k dokonalosti... A pan Deny, kterej nutí volat lidi z call centra annonce zákazníkům v 6 ráno se taky může jít piss off, asshole!
14. 2. 2008 14:03
Re: oje..avaci
ty by si si kupil auto cez telefon ?? vsetko je orientacne, cez fon ti povedia viac, len aby si prisiel....nic viac, nic menej....nikto ta zase nenutil tam ist predat auto, je to tvoja slobodna volba :-!
Avatar - Hory
14. 2. 2008 13:13
Co dodat?
Úsudek si každej musí udělat sám, já bych si tam nekoupil ani párek v rohlíku, natož káru za desítky tisíc... Bohužel po bitvě je každej generál, taky sem naletěl, koupil sem si auto a to se mi pak sralo každej měsíc, takže sem jim ho tam po roce prodal zpátky. Samozřejmě, že vo nějakejch 100 litrů míň.

Bazary sou šmejdi všechno, už kupuju jen nový auta. Je to vždycky risk, procento na koupi dobrýho kousku je malý, a v Áčkách se možná bude blížit nule... :no:
13. 2. 2008 20:04
Re: Skuste si pozriet toto
podla mna je jeden kluc od startera, druhy od nadrze. :-)
Avatar - Nadzvukovy
13. 2. 2008 19:41
Skuste si pozriet toto
[odkaz]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud