Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi Brand Terminal: mobilní showroom se představil v Sydney

Aleš Dragoun Aleš Dragoun 3. 7. 2008 • 07:18
6
2
Zobrazit náhledy (6)
Audi
Sběratelé automobilových modelů tohle dobře znají. Černý podstavec a na něm spočívá klenot jejich sbírky, přikrytý plastovým krytem. Automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku představila v australském Sydney něco podobného, ovšem v „životní“ velikosti.

Tento mobilní showroom, který Audi nazývá Brand Terminal, váží osm tun a je postaven ze skla a hliníku, pro ingolstadtského výrobce v posledních patnácti letech typického. Pochopitelně, účelem této stavby je marketing, tedy propagace a další zviditelňování značky a jejich výrobků mimo autosalony a prodejny svých dealerů. Dovnitř se stejně jako u zmíněných modelů vejde jen jeden vůz, v Sydney se „za sklem“ objevil supersport R8. Pro zajímavost: jen „dveře“ váží 400 kg, vzhledem k prosklení je stavba pochopitelně klimatizována a nechybí ani výkonná hudební aparatura.

Audi se také chystá vybudovat v sydneyské čtvrti Rosebery novou centrálu pro pátý kontinent. Budova má být postavena také ze skla, hliníku a oceli a dostala přezdívku „Maják“. Měla by být dokončena již v červenci příštího roku a celý projekt přijde automobilku na 50 milionů dolarů.

Témata
3. 7. 2008 19:26
Re: R8 ?
Pardon, "skutečné" fotky jsem při psaní článku neviděl, na renderech R8 je, na reálných je TTS.
Avatar - 20TFSI
3. 7. 2008 15:20
R8 ?
autor psal v clanku, ze v Sydney je vystaveny Audi R8. No nevim :-) Neni to spis audi TTS ? :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku