Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO 7 - 21/04

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 21. 9. 2004 • 23:31
Mercedes-Benz připravil hned dva modely pro aktivní rodiny. Svoji abecedu rozšířil o dvě další písmena, nově bude mít třídu B a třídu R.

OBSAH 21/04

Přímo na věc…

Premiéra 6

Mercedes-Benz připravil hned dva modely pro aktivní rodiny. Svoji abecedu rozšířil o dvě další písmena, nově bude mít třídu B a třídu R.

Novinky 8

Západ i východ. Paříž příští týden otevře brány autosalonu a my v předpremiéře představujeme další novinky. Čím ale chtěl ohromit letošní návštěvníky moskevský autosalon? Původní fotoreportáž z Ruska.

Jízda 14

Seat Toledo má na co navázat. Podaří se to nové odlišné generaci? První dojmy ze španělských silnic od volantu novinky automobilky Seat.

Tajné projekty       16

Ani malá auta se nepodařilo utajit. Co chystá

Fiat pro svůj nejdůležitější model (Punto) a jaký bude facelift vozu Hyundai Getz? Špioni sice nafotili typicky zahalené vozy, nicméně leccos o změnách jsme se dozvěděli.

Jízda 18

Panda s pohonem všech kol šokovala (kladně) při prvním jízdním seznámení. Italské terény zvládala s nečekanou suverenitou.

Test 22

Suzuki nemá do terénu jen modely Vitara – také velmi civilně vyhlížející Ignis dostal pohon všech čtyř kol.

Test 33

Agresivně žlutý třídveřový Fiat Stilo s motorem 1.4 příjemně překvapil v mnoha směrech. Vyvážená výbava, tichý motor a také cena ze stila dělají zajímavý objekt pro sportovně založené menší rodiny.

Srovnávací test 40

Dva užitkové citro¨eny dělí 20 let. Rozdílná je

i velikost, různá je schopnost naložit si na záda – jak do velikosti, tak do hmotnosti. Co je tedy spojuje?

Test 42

Typická alfa. Vynese vás do nebe, srazí do pekla a nakonec se ocitnete v ráji. Poslední novinka – Alfa Romeo GT.

…a vše kolem

Patina 20

911. Víc než číslo říkat netřeba, každý milovník sportovních vozů ví, že se jedná o porsche. Jenže my k číslu dodáme ještě Turbo a navíc rok 1974, kdy měl premiéru jeden z kultovních sportovních vozů. Letos tedy slaví třicetiny – jaké byly jeho další osudy?

Tuning 24

Tenhle superb nezná a nemá bratra. Ženský přístup se na tuningové proměně limuzíny pozná hlavně zvenčí. Jemné úpravy totiž neprozradí, že se jedná o dračici o síle 200 k, točivém momentu 420 Nm a s patřičně přitvrzeným podvozkem.

Servis 26

Znáte Chorvatsko opravdu dobře? Víte, že má dokonce osm národních parků? V kolika z nich jste byli, kde a kolik se platí?

Co je to? 28

AFIL. Tato zkratka v sobě skrývá novinku koncernu PSA, která dokáže sledovat, zda řidič neopouští svůj jízdní pruh. Pokud to učiní, dostane se mu upozornění.

Prodejní akce 29

Nepřímá úměra. Kvůli klesajícímu prodeji na českém trhu roste počet cenových i dalších zvýhodnění. Kompletní přehled přináší opět AUTO7.

Seriál 36

Třetí trasa pro kabriolety vybranými českými silnicemi vedla z Bělé pod Pradědem do Rýmařova. Kilometry polykal tentokrát jeden z nejzajímavějších roadsterů na českém trhu – Smart.

Bazar 38

Do bazarů se dostávají i někdejší vozy pro reprezentaci. Model Sonata značky Hyundai patřil mezi ty, které tuto službu poskytovaly za levnější peníz. Jaké předpoklady, klady a zápory si nese do dalšího kola svého automobilového života?

Lahůdka 44

Bugatti Veyron se připravuje, chrysler již létá po silnici. Rychlostí přes 400 kilometrů za hodinu. Skutečná lahůdka pro pokročilé.
Odkazy:

www.auto7.cz

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku