Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autokamera je doplňkem na dlouhé cesty i každodenní jízdy po městě

Komerční prezentace Komerční prezentace 10. 3. 2020 • 23:32

Dokáže posloužit kdykoliv je třeba. Už jen proto, že nahraje kvalitní videozáznam, který pak může posloužit třeba i pro účely policejního vyšetřování a bude důkazem nad jiné, když se protistrana bude přít o sledu událostí. Znovu si také můžete promítnout zážitky z letní dovolené a jízdy napříč italským či rakouským venkovem. Nahrávat lze klidně celé hodiny, kapacita paměti je vysoká. Mimochodem, každý řidič bude mít perfektní výhled, podobné kamery jsou vlastně velmi malým zařízením.

Potěšit může také zkušené řidiče z povolání

Široký výběr modelů, precizní zpracování. Přesně o tom je moderní autokamera, se kterou si můžete dopřát například i noční vidění – které je zvláště při kolizi s jiným vozidlem během šera a pozdních večerních hodin naprosto k nezaplacení. GPS funkce, Full HD nebo dokonce Ultra HD 4K rozlišení obrazu, podpora velkokapacitních paměťových karet, to vše je velkou výhodou těchto nenápadných, ale současně nenahraditelných zařízení pro každodenní jízdu autem. Zadost je učiněno také designu, stačí už tedy jen jediné, a sice vybrat si model, který bude ladit s interiérem vozu.

Podle jakých parametrů bychom měli vybírat?

Pokud právě řešíte otázku, jak vybrat kameru do auta, měli byste mít jasno, k jakému účelu byste toto zařízení chtěli využívat. Chcete-li mít oči i vzadu, vyplatí se pořídit model, který nabídne přední i zadní (resp. duální) kameru a pomůže s parkováním. Zadní kamera nabídne vodotěsnost, dá se proto umístit i mimo vnitřní prostory vozu. Sledovat tak můžete vlastně vše, co se děje kolem, případně si důležité věci přehrát na záznamu. Zaměřte se také na poměr ceny a výkonu, výhodou bývá také menu v češtině, kde si ty opravdu důležité atributy nastavíte podle svých představ. Porozhlédněte se tedy na cel-tec.cz a zjistěte sami, co vám bude nejlépe vyhovovat…

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku