Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Bentley bude v Británii vyrábět své první SUV, prodávat se bude v roce 2016

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 23. 7. 2013 • 19:23
23
39
Zobrazit náhledy (23)
suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky suv bentley novemodely premioveznacky
Bentley se chystá na výrobu svého prvního SUV, najme přes tisíc nových zaměstnanců.

Automobilka Bentley Motors bude v Británii vyrábět své první SUV. Vytvoří tak v zemi přes tisícovku pracovních míst. Oznámila to dnes jeho mateřská společnost Volkswagen.

Prodej nového modelu bude zahájen v roce 2016. Společnost Bentley hodlá během příštích tří let do vývoje nových modelů a svého ústředí v Británii investovat přes 800 milionů liber (více než 24 miliard korun). Automobilka Bentley v prvním pololetí zvýšila prodej o devět procent na 4279 vozů díky růstu poptávky v Evropě, Spojených státech a na Blízkém východě. V prvním čtvrtletí se firma na celkovém zisku skupiny Volkswagen podílela zhruba jedním procentem.

Německý Volkswagen, jehož součástí je také česká automobilka Škoda Auto, je největší automobilkou v Evropě. Do roku 2018 se hodlá stát také největším výrobcem automobilů na světě.

Související články

Témata
24. 7. 2013 11:31
Re: Njekrásnější SUV
Predpokladam, ze RR se nakonec do SUV take pusti. Dava jim to smysl, jejich cilove skupiny zakazniku ted jezdi v Cadillac Escalade, takze je celkem logicke, aby jim RR nabidnul i SUV, at maji kompletni pokryti sveho trhu.
Avatar - Hammunasakra
24. 7. 2013 10:29
Re: Njekrásnější SUV
Neni si co vyřikávat. Jemu se ta šerednost libí, mě ne. To je celý. Proto mu nebudu přát ať si do konce života nekoupí auto, nebo podobnou ...vinu
A ten Bentley na hodně procent nebude mít ani jeden z nás >:-[]
Avatar - Iv8
24. 7. 2013 09:24
Re: Njekrásnější SUV
Souhlas, to, že se někomu něco líbí a jinému ne, neznamená, že se budou vzájemně urážet. Ať se potkají v hospodě a vyříkají si to. Mně se to auto zvenku nelíbí, ale to neznamená, že ho budu pomlouvat. Šejklové už mají určitě nachystané prachy a místa v garážích.
Avatar - Katikakus
24. 7. 2013 08:47
Re: Njekrásnější SUV
Tak to byl od tebe hodne stupidni prispevek... 8-s
23. 7. 2013 20:49
Re: super
Sorry v mojej mysli sú dve Rká asi do konca života spojené s Rolls Roycom :D. Ale máš pravdu, vcelku konkurencia pre Range Rover a myslím si že niekto si rád za Bentley priplatí. :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku