Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW X6: Legendární kontroverze oslní i podruhé

komerční sdělení komerční sdělení 23. 2. 2015
11
Zobrazit náhledy (11)
BMW X6 BMW X6 BMW X6 BMW X6 BMW X6 BMW X6
Před šesti lety bylo BMW X6 bleskem z čistého nebe. SUV s karoserií tvaru kupé, které působilo neohrabaně a pro mnohé nepochopitelně.

Vůz, o kterém si dodnes někteří myslí, že ho kupují chlapi s malým egem, který ale trhal rekordy v prodejích, a přesto ho ani po šesti letech nedokázala jiná prémiová značka napodobit. Vůz, který definoval a proklatě vysoko nastavil laťku segmentu Sport Activity Coupé - strojů, jež si berou to nejlepší z SUV a sporťáků.

Po šesti letech a čtvrt milionu prodaných automobilů přichází BMW s druhou generací. Narostla do délky, šířky a výšky a přitom shodila pár kilo a o čtvrtinu snížila spotřebu. “Škarohlídi konceptu budou navždycky vyčítat nepraktičnost. Ti kdo si BMW X6 koupí, ale moc dobře vědí, proč to dělají,” vysvětluje Miloš Vránek, ředitel prodeje v Renocaru, kde si můžete vůz vyzkoušet již nyní. “Užívají si dokonalý pocit z jízdy velkého auta s designem sporťáku. Klidně by mohli mít jakoukoli limuzínu, jenže jejich srdce bije jiným rytmem.”

Co si můžete v Renocaru v Brně Slatině a Praze Čestlicích vyzkoušet, je prakticky kompletní nabídka 4 motorizací. Od standardu 30 D po našlapanou sportovní verzi M50 D, která má pod kapotou 381 koní. A vůz se krom motoru umí řidiči přizpůsobit i dalším podstatným prvkem – podvozkem. “Jakou jízdu řidič preferuje, takový podvozek může mít. Od sportovního po luxusně pohodlný,” popisuje Miloš Vránek.

Dokonalost se skládá z maličkostí

Německá automobilka dlouhodobě vévodí moderním technologiím a v BMW X6 najde řidič jejich absolutní špičku. Ryze praktickými jsou systém aktivní ochrany chodců nebo asistent pro jízdu v koloně. Dokonalý přehled řidič získá pomocí systému Top View. Díky němu vidí svůj automobil a jeho okolí z ptačí perspektivy. ConnectedDrive je pak revolucí nejen pro zaneprázdněné manažery. Řidiči umožňuje ovládat některé funkce svého vozu na dálku pomocí mobilního telefonu, využívat online služby přímo z displeje automobilu, nebo jezdit dle navigačního systému, který pracuje s informacemi o provozu v reálném čase. Součástí výbavy pak mohou být i služby call-centra, ve kterém sedí reálná asistentka a poradí nebo zařídí, co je potřeba. Perličkou luxusního interiéru je pak ambientní podsvícení vozu i ozvučení, které si nezadá s audiofilskou aparaturou.

“BMW X6 druhé generace je znovu výjimečný vůz. Čím víc toho o něm vím, tím víc se těším, co na něj řeknou návštěvníci přímo u nás v Renocaru, jakmile jim ho představíme.” uzavírá ředitel Vránek s myšlenkou na to, že v Čestlicích i ve Slatině jsou nová BMW X6 připravena k vyzkoušení.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku