Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW X6: válka světů (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 24. 9. 2008 • 00:57
74
BMW nikam neodešlo, přesto by se dalo říct, že je zpátky. Po několika „usedlých“ modelech totiž představilo extravagantní X6. Testovali jsme verzi xDrive35d.

Automobilka BMW je považována za mistra v produkci sériových vozů, které nejen sportovně vypadají, ale také se tak chovají. U BMW se mimořádné jízdní zážitky nadělují většinou ve standardu a nepočítá se s tím, že za sportovní chování budete muset pořádně připlatit. BMW v 21. století však kromě skvělých jízdních vlastností znamená i velkou odvahu a pořádnou porci kreativity i extravagance.

Po náročném boji s některými klienty, jenž následoval po představení novodobé řady 7 nebo 5 si BMW vzalo oddechový čas a vypustilo do světa pár modelů spíše s klasickým vzhledem. Vloni se však vrátilo v plné síle a dokázalo, že stále nemá strach z experimentů a že jej stále baví zakládaní nových tříd. Po třídě SAV si vytvořilo třídu SAC, do které zařadilo svůj nový výtvor X6. Ten jsme v Roadlooku otestovali v provedení xDrive 35d.

Související články

Témata
25. 9. 2008 00:20
Re: Zezulka na bílém koni
Dadánek podle tuzingových pedálů vkus ROZHODNĚ nemá 8-s
24. 9. 2008 21:07
Re: Zezulka na bílém koni
Neměj péči, zítra jedu Liberec a řeznickej vercajk vozim pořád sebou, tak se stav ať si dáš poslední kolečko na tom vembloudovi! :yes: Nebo to prdnu do superkastrólu, to bude taky fajn...
24. 9. 2008 21:04
Re: BAVORSKEJ NÁŠUP
Myslim, že pan Zezulka tam tu svojí "šunku" hodil a určitě zjistil o kolik víc holek by na toho "bělouše" lapil >:D
24. 9. 2008 20:56
BAVORSKEJ NÁŠUP
Dokonalé video, dokonalé ovládaní vozu a dokonalá kára. Rychle si člověk zvykne na film snů, co? Škoda, žes tam pro porovnání nevhodil do akceleračního testu svou šunku, prodloužil bys tenhle díl nejméně o třicet sekund.

Nedávno tu nějakej nadšenec psal, že tohle auto nemá šanci, že tu bude koleos a ten že hoví terénu. No, po shlédnutí filmu snad jen krátký vzkaz pro obdobné věrozvěsty - mokrý hadry na hlavu se fasujou hned za vrátnicí vlevo.

BRAVO VIDEO, BRAVO BMW, BRAVO ŠOFÉR :yes:
Avatar - Dylan McKay
24. 9. 2008 18:36
Re: Zezulka na bílém koni
Projel jsem už dvě X6, je to dobré auto, ale proti RR a Cayennu mi přišlo spartánsky vybavené, asi je to tím, jak je všechno schované. Zadní místa říkám rovnou- nepoužitelné. Asi bych tam neposadil někoho s klaustrofobií...
Kemp Kateřina jsem navštívil jednou, na dvě noci. Byl jsem pracovně v Trutnově, a potřeboval jsem klid. Doporučena byla Kateřina, ta je na klid lepší, než moje žena Jitka... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku