Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW X6: válka světů (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 24. 9. 2008
74
BMW nikam neodešlo, přesto by se dalo říct, že je zpátky. Po několika „usedlých“ modelech totiž představilo extravagantní X6. Testovali jsme verzi xDrive35d.

Automobilka BMW je považována za mistra v produkci sériových vozů, které nejen sportovně vypadají, ale také se tak chovají. U BMW se mimořádné jízdní zážitky nadělují většinou ve standardu a nepočítá se s tím, že za sportovní chování budete muset pořádně připlatit. BMW v 21. století však kromě skvělých jízdních vlastností znamená i velkou odvahu a pořádnou porci kreativity i extravagance.

Po náročném boji s některými klienty, jenž následoval po představení novodobé řady 7 nebo 5 si BMW vzalo oddechový čas a vypustilo do světa pár modelů spíše s klasickým vzhledem. Vloni se však vrátilo v plné síle a dokázalo, že stále nemá strach z experimentů a že jej stále baví zakládaní nových tříd. Po třídě SAV si vytvořilo třídu SAC, do které zařadilo svůj nový výtvor X6. Ten jsme v Roadlooku otestovali v provedení xDrive 35d.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Zezulka na bílém koni
| 25. 9. 2008
Dadánek podle tuzingových pedálů vkus ROZHODNĚ nemá 8-s
Zezulka na bílém koni
| 24. 9. 2008
Neměj péči, zítra jedu Liberec a řeznickej vercajk vozim pořád sebou, tak se stav ať si dáš poslední kolečko na tom vembloudovi! :yes: Nebo to prdnu do superkastrólu, to bude taky fajn...
BAVORSKEJ NÁŠUP
| 24. 9. 2008
Myslim, že pan Zezulka tam tu svojí "šunku" hodil a určitě zjistil o kolik víc holek by na toho "bělouše" lapil >:D
BAVORSKEJ NÁŠUP
| 24. 9. 2008
Dokonalé video, dokonalé ovládaní vozu a dokonalá kára. Rychle si člověk zvykne na film snů, co? Škoda, žes tam pro porovnání nevhodil do akceleračního testu svou šunku, prodloužil bys tenhle díl nejméně o třicet sekund.

Nedávno tu nějakej nadšenec psal, že tohle auto nemá šanci, že tu bude koleos a ten že hoví terénu. No, po shlédnutí filmu snad jen krátký vzkaz pro obdobné věrozvěsty - mokrý hadry na hlavu se fasujou hned za vrátnicí vlevo.

BRAVO VIDEO, BRAVO BMW, BRAVO ŠOFÉR :yes:
Avatar - Dylan McKay
Zezulka na bílém koni
| 24. 9. 2008
Projel jsem už dvě X6, je to dobré auto, ale proti RR a Cayennu mi přišlo spartánsky vybavené, asi je to tím, jak je všechno schované. Zadní místa říkám rovnou- nepoužitelné. Asi bych tam neposadil někoho s klaustrofobií...
Kemp Kateřina jsem navštívil jednou, na dvě noci. Byl jsem pracovně v Trutnově, a potřeboval jsem klid. Doporučena byla Kateřina, ta je na klid lepší, než moje žena Jitka... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku