Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Brazilský VW CrossFox dostal facelift

Aleš Jungmann Aleš Jungmann 31. 5. 2007 • 03:18
1
7
Malý, oplastovaný a přizvednutý – tak můžeme charakterizovat automobil Volkswagen CrossFox, který se prodává v Jižní Americe a Mexiku.

Sice vypadá jako autíčko do nepohody, nenechte se ale zmást a na velké výlety mimo silnice zapomeňte. CrossFox má totiž pouze pohon přední nápravy.

Tento visuálně poměrně zajímavý automobil nyní prodělal facelift, při kterém byla více vyhlazena přední maska, odstraněn malý ochranný rám a mírně předělána pozice a tvar světlometů. Logo na boku „CrossFox“ bylo zmenšeno, je ale nově doplněno o nové logo zobrazující stylizovanou lišku.

Pod kapotou žádné změny neproběhly, o pohon se i nadále stará pouze jedna benzinová jednotka o objemu válců 1,6l a maximálním výkonem 76 kW (103 k).

Témata
1. 6. 2007 06:44
Re: MIMOCHODOM
Konecne pises clovece trochu rozumnejsie. Je to fajn, len tak dalej. Este popracovat na pravopise a bude to dobre. ;-)
1. 6. 2007 06:43
Re: minivSUVka
Rozhodne takyto stylovy patdevracik alebo male kombi by na nasich cestach vyzeralo lepsie ako ta nechutna dvojdverova hrca, ktoru tu predavaju. A tiez by ho bolo na cestach vidno castejsie. V tom dvojdverovom u nas vidavam jazdit zeny max. tak v polovici pripadov, castejsie ho kupuju firmy ako maly dvojmiestny uzitkac, ako montazne vozidlo.
31. 5. 2007 13:58
Re: minivSUVka
Souhlas. A - moc mu to sluší.
31. 5. 2007 08:56
minivSUVka
Hbité malé praktické přibližovadlo,ideál do přecpaných měst,druhé auto do rodiny...tak takové poslání bylo naordinováno původní "lišce".Pak lišáka zavedli do prodejny Rock Point,kde se mu zalíbilo mezi outdoorovými věcmi a navlékl si crosskabátek.Cross vlna je módní,oplastování praktické,celek vypadá pěkně...jen kdyby výrobci nechtěli za těch pár plastů vždycky nesmyslné peníze ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku